Zmrzlina to prozradí!

1. července 2008 v 20:29 | Markí |  Testíky

Zmrzlina to prozradí!

http://www.coffeedonuts.cz/design/gelato_coloseum/images/gelato-home.jpgCo ti může zmrzli na napovědět o tvé vyvolené/tvém vyvoleném?

Čokoládová
Ten, kdo má rád čokoládovou zmrzlinu, je smyslný typ. Přesně podle hesla: hlavně hezky pomalu! Rychlá akce mu/jí nic neříkají. Při romantické procházce po pláži se zaručeně sblížíte!
Jahodová
Je zasněná/ý a libuje si ve vyznáních lásky jako z románů. U milovníků jahodové zmrzliny musíš udělat první krok ty. Pokud svůj idol překvapíš cool piknikem, je tvůj!
Vanilková
Pokud chceš dobýt konzumenta vanilkové zmrzliny, musíš být velmi trpělivá/ý. Hlavně nic neuspěchat, to by ho/jí vyplašilo. Ale pokud v něm/ní vzbudíš důvěru, roztaje přesně jako ta zmrzlina!
Citronová
U pojídačů citronové platí: Kyselé ho/ji rozveselí! Abys v tomto případě dosáhl/a svého, musíš svůj protějšek přesvědčit vtipným a šarmantním vystupováním. Ujeté dárky jako je například kýčovitý nafukovací míč s uchy jsou prvním krokem k flirtu.
Jogurtová
Flirtovací strategie zní: oční kontakt! Zde platí: Hlavně nejít do všeho bezhlavě! Milovník jogurtové je totiž konzervativní. Obyčejná věta ,,Fakt se mi moc líbíš!" způsobí po výměně žhavých pohledů skutečný zázrak!
Stracciatella
Mlsalové stracciatelly chtějí být dobýváni. Hloupé balení je pokus absolutně vedle. Tady platí: drobnými pozornostmi k úspěchu. Tu a tam letmý dotyk nebo vroucí pohled vedou k cíli.
Lesní plody
Čas na změnu: Fanoušek zmrzliny z lesních plodů má rád akci. V létě se nechce jen tak líně povalovat na pláži. Naopak: Na programu má surfování, plachtění nebo plážový volejbal. Nejvíc na něj zapůsobí sportování!
Pistáciová
Zde platí: Hlavně to musí být praštěné! Od bláznivé jízdy na tobogánu nebo horské dráze až po koupání bez plavek v pravé poledne. Pokud máš rád/a dobrodružství, je fanoušek pistáciové pro tebe to pravé.
http://www.zlaty-bazant.sk/akcietyzdne/zmrzliny/lafrutiere.jpghttp://www.zlaty-bazant.sk/akcietyzdne/zmrzliny/laselection.jpghttp://www.zlaty-bazant.sk/akcietyzdne/zmrzliny/prune.jpghttp://www.zlaty-bazant.sk/akcietyzdne/zmrzliny/povidl.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bébéčko bébéčko | Web | 1. července 2008 v 20:32 | Reagovat

já mám nejradši jahodovou

2 Kiss Kiss | Web | 1. července 2008 v 20:33 | Reagovat

Díky, aspoň vim na čem jsem ;)

3 Markí-majitelka blogu Markí-majitelka blogu | 1. července 2008 v 22:11 | Reagovat

jasněěě nemáš zač:)já mám nejradši čoko:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama