Zdravá a krásná pleť díky profesionálnímu ošetření

24. července 2008 v 13:43 | Markí |  Moda a vše kolem ní

Zdravá a krásná pleť díky profesionálnímu ošetření


Snem každé ženy je uchovat si a mít hezkou a pružnou pleť. Zkouší různé preparáty, věnuje důslednou péči své pleti, navštěvuje kosmetické salony. Pravidelná péče o pleť skutečně může přinést očekávané výsledky.

Profesionální kosmetické salony vám poskytnou účinnou kosmetickou péči, exkluzivní techniky, ale také odpočinek a relaxaci. Ošetřující kosmetické přípravky, které salony používají, jsou hypoalergenní, kvalitní a zaručují dosažení výborných výsledků. Zájem o služby kosmetických salonů každoročně mírně roste, a to i mezi muži. Na jednom místě salony slučují kosmetické služby s pedikérskými, manikérskými nebo kadeřnickými.

Náplní práce kosmetičky je péče o pleť svých klientek, dále odborné kosmetické poradenství, depilace, mezi své služby řadí i denní, večerní a svatební líčení. Zkušené kosmetičky nejen vaši pleť odborně ošetří, ale také poradí s výběrem vhodných přípravků. Pokud chcete dopřát své pleti přesně to, co potřebuje, dejte na odborníky.

Standardní kosmetické ošetření obličeje obsahuje odlíčení, peeling, vyčištění pleti, úpravu obočí, masáž obličeje a pleťovou masku. Připlatit si můžete i za masáž dekoltu, depilaci nebo barvení řas či obočí. Procedura trvá v průměru hodinu až hodinu a půl a její ceny se v různých salonech a různých městech podstatně liší. Můžete si dopřát i poněkud nadstandardní kosmetické ošetření, a to metodou Oxygen, kde kromě hloubkového čištění, masáže, masky a úpravy obočí navíc inhalujete 20 minut kyslík nebo ošetření horkými kameny, kde si dopřejete hloubkové čištění, úpravu obočí, masáž dekoltu a obličeje, masku a masáž rukou a nohou teplými kameny.
Nabízí se vám také šetrný způsob čištění pleti, a to Ajurvédská metoda, která pomáhá odstraňovat skvrny, černé tečky, jizvičky a pigmentované oblasti. Hloubkově čistí póry a je prevencí jejich zanášení. Odstraňuje mrtvé buňky, vyhlazuje a zkrášluje pleť. Zároveň při pravidelném používání zamezuje růstu jemných chloupků na obličeji. Pleť zanechává bez červených skvrn a podráždění. Pokud jde o trendy, ustupuje využívání nejrůznějších přístrojů a cení se především ruční práce kosmetičky. Nabízené služby se řídí hlavně vývojem v kosmetickém průmyslu.

V poslední době jsou hodně oblíbené dárkové poukázky. Ve většině případů si je navzájem darují ženy k různým příležitostem. Celková cena ošetření je stanovena podle druhu a stavu pleti a následně dle použití kosmetických přípravků, ceny následujících zákroků jsou pouze orientační.

Kosmetické poradenství: zdarma
Základní kosmetické ošetření: 380 - 560 Kč
Základní ošetření s masáží: 580 Kč
Depilace - horní ret: 40 - 60 Kč
Depilace - brada: 60 Kč
Barvení obočí: 30 - 50 Kč
Barvení řas: 80 Kč
Tvarování, depilace obočí: 90 Kč
Mikromasáž očního okolí: 190 Kč
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/9/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se máte?

Skvěle 33% (73)
Dobře 17.2% (38)
Ujde 19.5% (43)
Blbě 14% (31)
Katastrofa 16.3% (36)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama