Velký letní horoskop

22. července 2008 v 14:08 | Markí |  Všechno možný:))

Velký letní horoskop

Bude se vám v červenci a srpnu dařit? Najdete velkou lásku, nebo zůstanete na ocet? A jaká bude vaše dovolená? Čeká na vás v letních měsících štěstí a na co si vlastně máte dát pozor? Přečtěte si svůj horoskop a poodhalte tajemství příštích dnů…

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Dovolená:
Odpočinek je dobrý pro každého, vy však zřejmě dáváte přednost akčnějším dobrodružstvím.
Potápění, slaňování skal, kurz surfování, jízda na koni - to je pro vás to pravé léto. Povalování na pláži je pro vás příliš nudné.
Vztahy:
Pokud jste ještě nenarazila na svého vysněného muže, věřte, že je poblíž. Měl by se objevit na pláži nebo u bazénu, takže mějte oči otevřené a nepropásněte příležitost. Na konci srpna byste si ale měla sundat růžové brýle, někdo z vašich blízkých se vás bude snažit podvést!
Pozor!
Užíváte si lehkost bytí, a tak vás vaše úspěchy v lásce i práci lehce ukolébají k lehkomyslnosti. Neztrácejte pevný kontakt se zemí, jinak vám hrozí bolestivý pád.

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Dovolená:
Jen žádná riskantní dobrodružství! K opravdové relaxaci potřebujete známé a prověřené lidi a příjemné, poklidné letovisko. Pokud budou tyto požadavky splněny, naberete plno nových sil.
Vztahy:
Hlavně na začátku léta se vám hormony úplně poblázní. Máte velkou potřebu flirtovat s cizími muži. Ale ke konci července a hlavně v srpnu už se vrátí váš život do zajetých kolejí. Pokud jste stále sama, právě v tomto období se na scéně objeví muž, který má velmi blízko k dokonalosti. Jestli už jste svého vysněného našla, neběhejte za ním celé léto jako pejsek. Nebojte se odvázat a vyrazit na párty jen se svými kamarádkami.
Pozor!
Hvězdy vám na léto naservírovaly nejen lásku a štěstí ve velkém balení, ale také obrovskou dávku naivity. Dejte proto pozor! Při řešení všech finančních záležitostí se poraďte s odborníkem!

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Dovolená:
Letos je čas na změnu. Místo tradiční cesty na chatu nebo do destinace, kterou navštěvujete každoročně, zaexperimentujte a vydejte se někam, kde jste ještě nebyla. Stereotyp vás totiž bude tohle léto naprosto ubíjet. Čím chaotičtější dovolená, tím se budete cítit lépe. Co třeba zkusit zájezd last minute?
Vztahy:
Po celý červenec budete v jednom kole. Ze společenských setkání a party snad ani nevyjdete. Taky se bude kolem vás točit spousta ctitelů. Nechte si ale čas na přemýšlení a neukvapujte se, obzvláště pokud máte problémy s vaším současným partnerem. Na konci prázdnin vás v lásce ovšem čeká happy-end. S kamarády a s rodinou si užijete spoustu zábavy.
Pozor!
V srpnu budete dost lehkomyslná, zapomnětlivá a nesoustředěná. Pozor, aby toho vaše okolí nezneužilo. Stejně to pořád budete mít na talíři, zvlášť když normálně jste spíše perfekcionistka. Vysaďte tedy na chvilku, a pokud to jde, vyrazte na dovolenou právě v první polovině srpna.

Beran

(21.3. - 20.4.)

Dovolená:
Letos je úplně jedno, kam vyrazíte. Důležité bude, kdo vás doprovází! Nemusí to být partner, stačí i pohodová kamarádka. Hlavně, když to bude někdo, s kým vám bude fajn.
Vztahy:
V červenci mají štěstí v lásce zaručené především páry. Pro ty nezadané vysvitne sluníčko až koncem července a hlavně v srpnu. Jestli jste sama, nebojte se, na konci léta bude všechno jinak. Čekají vás idylické měsíce na všech frontách. Příjemné chvíle s rodinou, veselá setkání s kamarády, tak přesně tohle vám hvězdy dopřejí v červenci i srpnu.
Pozor!
V soukromí je vám skvěle, ovšem v zaměstnání už to tak růžové nebude. Máte celý červenec na to, vlichotit se do přízně svým nadřízeným. Buďte proto diplomatická na všech frontách - tím nic nezkazíte.

Býk

(21.4. - 21.5.)
Dovolená:
Nejraději cestujete po zahraničí. Láká vás objevovat stále něco nového. Časté přesuny, to je něco pro vás. Stejně tak i dobrodružství. Pokud jedete na pobytový zájezd, určitě využijte možnost výletů. Po více než třech dnech na jednom místě, byste se ukousala nudou.
Vztahy:
V červenci si budete připadat jako ufon. Naprosto nikdo, včetně vašeho partnera, vám nebude rozumět. A pokud jste singl, žádné štěstí vás zpočátku prázdnin také nečeká. Všichni chlapi ve vašem okolí jsou nezralí, přezrálí nebo zadaní. V srpnu se však karta obrátí. Nepadněte ale kolem krku prvnímu muži, který se objeví na obzoru!
Pozor!
Buďte obezřetná hlavně na to, co podepisujete. Roztržitost by vás mohla přijít pěkně draho. Snažte se zůstat oběma nohama na zemi, ačkoliv se vám někdy bude zdát, že jste královna zeměkoule.

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Dovolená:
Proč se vydávat na daleké cesty, když je v Čechách tak krásně? Odpověď je prostá, hvězdy do vás vlévají touhu po dobrodružství a exotice. Vyhněte se tedy turistickým lokalitám a vydejte se mezi domorodce.
Vztahy:
Líbí se vám modroocí blonďáci? Budete ho mít! Dáváte přednost snědším svalovcům? Jeden z nich bude váš! Letos v létě vám neodolá vůbec nikdo. Končí vaše samotka, začněte si vybírat. Pokud jste zadaná a váš vztah není zrovna pevný, možná nastal čas porozhlédnout se jinde.
Pozor!
Naordinujte si relax, tedy alespoň v červenci. Pokud si nemůžete dovolit vzít dovolenou v tomto období, objednejte se alespoň na masáž nebo si o víkendu odpočiňte u bazénu.

Rak

(22.6. - 22.7.)

Dovolená:
Dovolená lážo plážo je letos tabu. Cestujte a vzdělávejte se. Co takhle poznat nějaké jiné kultury? Je libo magický Egypt, starověké Řecko či Itálie, případně legendami opředené Dánsko, Švédsko nebo Norsko? Jen do toho, hvězdy vám přejí.
Vztahy:
Váš milostný život bude obrácen naruby. Nezůstane kámen na kameni. Pokud jste se domnívala, že nevěra není nic pro vás, možná budete překvapena. To ovšem neznamená, že budete nevěrná. Jen možná budete na pochybách, jestli ten váš vyvolený je skutečně ten nejlepší. Na konci léta se ukáže. Jedna z vašich kamarádek vám možná pomůže v rozhodování.
Pozor:
Svět budete celé dva měsíce sledovat skrz růžové brýle. Dejte si pozor, ne všechno je tak úžasné, jak si představujete. Může se stát, že vás v srpnu potká velké zklamání. Jediná rada je nepodléhat emocím, jinak náraz do reality bude opravdu velký, náhlý a třeskutý.

Lev

(23.7. - 22.8.)

Dovolená:
Dejte si oraz. To ale neznamená, že se máte změnit v peciválku, věčně se povalující na pláži. Naplánujte si radši aktivnější dovolenou. Vydejte se třeba do Paříže a prozkoumejte všechna její romantická zákoutí.
Vztahy:
Muži vás obletují. A není divu, široko daleko není hezčí žena. Jestli jste zadaná, váš partner na to možná bude reagovat podrážděně, takže nedopusťte případným nedorozuměním a ke všem ctitelům se chovejte nanejvýš opatrně.
Pozor!
V srpnu noste hlavu jenom na ozdobu. Vysaďte a pokud možno si vyberte dovolenou. Vypadněte na chvilku z reality všedních dní a všechny problémy nechte doma. Jestli zrovna v této době musíte zůstat v zaměstnání, vyrazte aspoň na velký nákup. Udělejte si radost novými hadříky a spoustou zbytečností, které byste si jinak nikdy nekoupila.

Panna

(23.8. - 22.9.)

Dovolená:
Po celém roce už máte práce dost a na dovolené si chcete skutečně "odfrknout". Proto jiná volba než poleženíčko u moře, samozřejmě s all-inclusive nebo nejhůře s plnou penzí, není možná. Relax si opravdu zasloužíte, nejlépe si odpočinete u moře s kamarádkami.
Vztahy:
Vaše celková únava se můžete promítnout i do vztahů s okolím. Především v červenci se chováte ke svým nejbližším dost protivně, což vás potom samozřejmě mrzí. V srpnu se konečně uvolníte a budete to zase vy. Milá, příjemná, kamarádská. A muži po vás budou šílet. Vy však v srdci nosíte jen jediného. A je úplně jedno, jestli už je "váš" v reálném životě nebo zatím jen v představách.
Pozor!
Běžte si pevně za vytyčeným cílem. Nezáleží na tom, jestli jde o vysněného muže nebo o počet kil, která zhubnete. Musíte ale být na sebe skutečně tvrdá a disciplinovaná nebo vám zbudou jen oči pro pláč.

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Dovolená:
Přecpaná turistická letoviska? Proboha, jen to ne! Vy potřebujete něco klidnějšího. Klidně oželte dovolenou u moře a vypravte se třeba na sever.
Vztahy:
Muži se okolo vás budou točit jako kolem kruhového objezdu. A není divu. Na rozdíl od naparáděných prvoplánových plážových krasavic vy máte něco navíc. Je to šarm a zdravé sebevědomí! V tom vás nikdo nepřekoná. Že zrovna sebevědomí se vám příliš nedostává? Nevadí! Tak si ho rychle dodejte! Prospěje vám to nejen na poli lásky, ale také v přátelství a vůbec v celém osobním i pracovním životě.
Pozor!
Pozor na ukvapená rozhodnutí! Hlavně v červenci jich uděláte dost a některé jejich následky se budou projevovat ještě dlouho po skončení léta. To ovšem neznamená, že byste neměla riskovat. Risk totiž může být i zisk.

Štír

(24.10. - 22.11.)

Dovolená:
Kromě komfortu je pro vás zásadní také pocit jistoty. O dovolené si přece chcete odpočinout, ne experimentovat. Raději neopouštějte zajeté koleje.
Vztahy:
Přes prázdniny poznáte spoustu nových lidí. Ale dejte si pozor na to, komu uvěříte a koho si pustíte blíž k tělu. Ne všichni totiž s vámi mají jen dobré úmysly! Pamatujte si, že vaši blízcí, i když je třeba budete zatracovat, stojí na vaší straně. Nebojte se je požádat o pomoc. Ve vztazích se vám v létě nebude příliš dařit, vaše intuice je naprosto mimo hru. Ale věřte, bude líp.
Pozor!
Neopouštějte své staré přátele pro nové. To platí i pro vašeho partnera. Ačkoliv na něm vidíte mnoho chyb, nikoho lepšího, alespoň v těchto dvou měsících, nepotkáte. Pozor na letní románky. Nemusely by skončit dobře, dokonce, dá se říct, mohou skončit úplnou katastrofou!

Střelec

(23.11. - 21.12.)

Dovolená:
Jste individualistka, které stačí k naprostému štěstí jen pláž, moře (nebo rybník) a nějaká chatrč, popřípadě stan, na přespání. Naprosté pohodářce nezkazí dovolenou ani nepřízeň počasí.
Vztahy:
Ať už jste čerstvě zamilovaná nebo už máte dlouhodobý vztah, v červenci si budete říkat: "jenom on a žádný jiný". Ale než se vrhnete do shánění svatebních šatů, zabrzděte. V srpnu totiž uvidíte svou lásku v trošku jiném světle. Zjistíte, že pro vás existují i jiné, momentálně důležitější věci, než je vaše láska. Dostanete chuť na dobrodružství a žhavý flirt mine jen málokterého jinocha. Na všechny ve vašem okolí budete působit mile a vyrovnaně, takže úspěchy na sebe nenechají dlouho čekat.
Pozor!
Vyhněte se jakýmkoli sporům s rodinou! Hvězdy mají v červenci a srpnu takovou moc, že vaše malé nedorozumění dokážou proměnit na krvavý konflikt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dianikaa Dianikaa | Web | 22. července 2008 v 14:27 | Reagovat

dakujem aj ty

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama