Tvoje crazy rande!

1. července 2008 v 20:28 | Markí |  Testíky

Tvoje crazy rande!

Co takhle dát si jeden totálně ujetej testík?

Jak na to:
Vyplň řádky od jedné do šestnácti. Napiš vždycky to, co tě napdane jako první. Nepřemýšlej nad odpovědí a nečti si dopředu text dole. Potom přepiš slova, která jsi napsala, do očíslovaných mezer v textu. To budeš koukat, co ti vyjde! Hodně zábavy!
 1. Napiš sloveso související se sportem (ve 2. osobě jednotného čísla - např. utíkáš)
 2. Přídavné jméno (v ženském rodu- např. veselá)
 3. Jméno tvého miláčka
 4. Barva (v 7. pádě a ženském rodu - např. modrou)
 5. Kosmetický produkt (ve 4. pádě - např. řasenku)
 6. Potravina (ve 4. pádě - např. housku)
 7. Část oblečení (ve 4. pádě - např. čepici)
 8. Číslo od jedné do dvanácti
 9. Dopravní prostředek (v 7. pádě - např. letadlem)
 10. Místo (ve 2. pádě - např. lesa)
 11. Sloveso (v infinitivu)
 12. Část těla (ve 4. pádě - např. nohu)
 13. Něco, co si přeješ k narozkám (ve 4. pádě - např. knihu)
 14. Zvíře
 15. Jméno nějaké star
 16. Nějaká věc (ve 4. pádě - např. židli)

Jsi v parku a (1) ....... Právě když jsi totálně (2) ............ a chceš si udělat pauzu, vynoří se za rohem (3) .......... Složí ti kompliment jak (4) máš kůži a nabídne ti (5) ............. S díky odmítneš, ale navrhneš, že si půjdete dát k jídlu (6) ............ Ale ještě si chceš nejdřív obléknout (7) ............... O (8) ............. hodin(y) později tě tvůj miláček vyzvedne (9) ............ z domova. Jedete do (10) ............. Tam začnete (11) ............. Tvůj brouček se na tebe zasněně podívá. Položí ti ruku na (12) ................ S úsměvem vyndá ven z kapsy (13) ............ a pyšně ti pověsí dárek na krk. Najednou vám přes cestu přeběhne (14) .................. ,,To je přece (15) .................. , " zakřičí tvůj kluk. Ještě rychle napíše své telefonní číslo na (16) .............. a strčí ti (16) ................... do ruky. Pak zmizí za tím zvířetem. Zůstaneš zmateně koukat a jenom si říkáš, co to bylo za šílený rande!

/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/19/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama