TEST: Znáš své silné stránky?

18. července 2008 v 11:03 | Markí |  Testíky

TEST: Znáš své silné stránky?

test

Nikdo na světě není dokonalý, nikdo na světě neumí všechno. Každý z nás má své slabé stránky, ale především i své silné stránky. Někdo umí rozdávat úsměvy i svým nepřátelům, jiný je zase zábavný a má spoustu obdivovatelů. Můžeme tě ale ujistit, že každý má něco, v čem se cítí jako ryba ve vodě a právě to je důležité poznat. Musíš jen vědět, na co máš talent!
U každé otázky se rozhodni vždy jen pro jednu z variant: ANO - NĚKDY - NE
----------------------------------------------------------
1. Jsi požitkářka? ANO - NĚKDY - NE
2. Sníš někdy o tom, že bys chtěla zpívat ve skupině? ANO - NĚKDY - NE
3. Měníš ráda svůj styl v oblékání, líčení apod.? ANO - NĚKDY - NE
4. Přestavuješ často svůj pokoj? ANO - NĚKDY - NE stranky
5. Dozvíš se, že tě někdo pomlouval. Dokážeš to ignorovat? ANO - NĚKDY - NE
6. Máš hodně přátel? ANO - NĚKDY - NE
7. Dokázala bys chodit s klukem, který s tebou chodí do třídy? ANO - NĚKDY - NE
8. Překvapuješ kamarády malými dárky? ANO - NĚKDY - NE
9. Stává se ti, že si občas sama pro sebe rýmuješ? ANO - NĚKDY - NE
10. Máš chuť naučit se hrát na nějaký hud. nástroj? ANO - NĚKDY - NE
11. Na novém tričku objevíš flek, který při praní nepouští. Vyhodíš ho? ANO - NĚKDY - NE
12. Myslíš si, že vztah může vydržet na věky? ANO - NĚKDY - NE
13. Máš o víkendu vždycky co dělat? ANO - NĚKDY - NE
14. Balila bys někdy kluka své kamarádky? ANO - NĚKDY - NE
15. Upřímně: Dokázala by ses přestat bavit se svou nejlepší kamarádkou? ANO - NĚKDY - NE
Vyhodnocení: Spočítej si, kolikrát si odpověděla na otázku ANO, kolikrát NĚKDY a NE. Nejvíce odpovídaná odpověď je tvůj výsledek. ( Může se stát, že budeš mít stejný počet odpovědí ANO i NĚKDY. Potom pro tebe platí oba výsledky. )
Nejvíce "Ano" - Plná super nápadů - Upřímně, nedělala bys věci často úplně jinak než všichni ostatní? Žádný div!Podřimuje v tobě opravdu spousta skvělých nápadů. Proto se je neboj zrealizovat. Kdo ví, kam až se to všechno může dostat … V životě není NIC zadarmo!
Nejvíce "Někdy" - Srdce pro všechny - Tví přátelé se na tebe obrátí, většinou když mají starosti nebo si potřebují popovídat. Dávno totiž pochopili, že máš na každou otázku tu správnou odpověď. Jen dávej pozor, aby ses nestala oficiální vrbou, které se svěřují všichni kolem, ale ona sama pak na svoje vlastní sny nemá vůbec čas. Stoprocentí je, že to v životě můžeš daleko dotáhnout, protože si umíš tvrdě stát za svým. Zbývá jen najít "to", za čím si budeš stát.
Nejvíce "NE" - Do posledního puntíku - Je jedno, jestli se jedná o to, kam vyrazit, nebo o tvou budoucnost: Nenecháváš nic náhodě a vše máš promyšlené do posledního puntíku. Nečekaná překvapení ale nesnášíš. Jsi zodpovědná, ale chybí ti trocha spontánnosti. Nevyhýbej se nečekaným událostem - naopak! Vrhni se na ně po hlavě! Nemáš se čeho bát.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/7/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama