Průzkum klučičí duše: “Co se jim na holkách líbí?”

18. července 2008 v 11:03 | Markí |  Jen pro holky

Průzkum klučičí duše: "Co se jim na holkách líbí?"

question

Ne každému klukovi se líbí to stejné. Udělali jsme proto průzkum, který ti odhalí tobě doposud utajené názory několika kluků, kteří se zúčastnili našeho zkoumání. Můžeš se přesvědčit, že je nezajímají pouze blondýnky a že každá z nás je krásná, ať má vlasy jakékoliv. Tak proto už žádný strach - každá SLEČNA je totiž maximálně jedinečná!
Vyptávali jsme se kluků samotných. Otázka zněla "Jaký střih a barva vlasů tě na holce nejvíce přitahuje?"
Vojta (22): "Dřív jsem byl dost ulítlej na blonďatý holky s větším poprsím, ale jak člověk dospívá, tak zjišťuje, že to není všechno a dneska jsou pro mě všechny holky sexy. Jinak co se týče střihu, nejsem zaměřenej na krátký či dlouhý vlasy, mám rád všechny, ale nemám rád, když maj na palici hnízdo z časáku a myslej si, jaká to není bomba."
Víťa (15): "Na barvě vlasů mi nezáleží, když holku miluji, tak se vším všudy, a je mi jedno, jestli je to brunetka nebo blondýnka."
Lacko (16): "Pre mna nie je az tak dolezita farba vlasov. Najkrajsie su tmavovlasky a niektoré blondyny, ale najviac ma skutocne pritahuju tie tmavovlasky."
Matěj (15): "Na barvě fakt nezáleží. Třeba platinová blond zaujme na první pohled, ale stejně tak zrzka. Hodně se mi líbí ta rezavá barva, ale brunety jsou také hezké. A černá je sexy. Prostě když se to vezme kolem a kolem, pokud nemá na hlavě zeleného pankáče, tak rozhoduji úplně jiné vlastnosti než vlasy."
Tomáš (16): "Na holce mě nejvíce přitahuje barva světle hnědá, protože je pěkná a je ve tmě vidět!"vlasy
Jirka (17): "Nejvíc se mi líbí, když má holka tmavě hnědé vlasy a každý holce sluší jiný účes, ale když je má po ramena a patku, tak je to super."
Lukáš (17): "Dlouhé po ramena, rovné, nemusím zrovna vlnité nebo copánky, ale když je má holka v culíku tak se mi to taky celkem líbí. Barva buď medu nebo černé jako antracit."
Jurko (16): "Mne sa najviac pacia dlhé, hnedé s melirom."
Pavel (16):
"Na holce se mi líbí dlouhé vlasy, fakt nemám rád holky, které mají vlasy nakrátko… U barvy vlasů je nejlepší takový mix hnědé a blond."
A protože Jirkovi (17) a Pavlovi (15) se tento průzkum velice líbil, rozhodla jsem se je trošku vyzpovídat. Můžete porovnat, že oba se svými názory liší.
Slečn@: Záleží ti na tom, jak se holka obléká, maluje a jestli je právě IN?
Jirka: Tak určitě je to fajn, když chodí oblékaná podle nejnovější módy, ale zase na druhou stranu se mi zdá blbost dávat tomu přednost. Je mi celkem jedno, jak chodí oblékaná, když jí to bude slušet, styl v oblékaní u holek nerozlišuji, pokud to teda není úplně extrém a nenosí špinavé oblečení nebo nosí pořád to stejné.
Pavel: Určitě musí mít nějaké hezké oblečení, to je jasné… s malováním já moc nesouhlasím, mám raději "přirozenost", ale třeba jen lesk na rty taky neuškodí…
Slečn@: Co velikost poprsí? Jak se k tomu stavíš ty?
Jirka: "Na poprsí jsem celkem vysazený. Mám rád, když je opravdu na co kouknout. To má rád snad každý chlap, ale rozhodně se tím nedá určovat láska. Rozhodně bych neřekl holce, kterou mám rád, "NE" jen proto, že má menší prsa než ta druhá. Hraje to pro mě pouze okrasnou roli, nic víc.
Pavel: Nepotřebuji nějakou extra velikost, to už je spíš na obtíž. Ovšem zase by neměla být jako pánvička. Střed je nejlepší.
Slečn@: Kdyby sis měl vybrat. Vybral by sis boubelku nebo raději vychrtlou anorektičku?
Jirka: Záleží, jak moc by byla boubelatá, a jak moc by byla vychrtlá. Kdyby neměla 20kg i s postelí, tak asi tu vychrtlou.
Pavel
: Kdybych opravdu neměl na výběr, tak spíš tu boubelku, ale hned potom bych ji přímo "nutil" s tím něco udělat.
Slečna@: Kde všude by podle tebe měla být holka vyholená?
Jirka: Čekal jsem na tuto otázku :-D. Holka by měla být vyholená úplně všude, tím nemyslím ruce, ty nejsou důležité. Ale nohy, podpaží a pohlaví určitě. Myslím, že v dnešní době je to už samozřejmostí a mít mezi zuby chloupky, by asi nebylo nejpříjemnější.
Pavel: Rozhodně by měla mít přinejmenším oholené nohy.
Slečn@: A typ holky? Jsi spíše na sportovní typy nebo bys raději chtěl, aby tvá holka nosila jehlové podpatky a dvě vrstvy make-upu?
Jirka: Jelikož sám sportuji, dalo by se říct vrcholově, tak určitě sportovní typ. Vybírám si hodně holky podle toho, jak ony se staví ke sportu, protože musí respektovat to, že mám tréninky skoro každý den a o víkendu závody. Musí mít kladný vztah ke sportu anebo i sportovat. Protože hvězda na podpatcích by chtěla, abych s ní chodil na večírky každý pátek a sobotu a na to bych určitě každý týden čas neměl. Také by mě nebavilo stále poslouchat, co teď právě frčí a že chce nejnovější kabelku.
Pavel: Jak jsem psal výše, nemám rád holky s napatlaným make-upem, takže bych bral spíše ten sportovní typ…
Připravila Míša F.
/*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blbec Blbec | 29. listopadu 2011 v 18:30 | Reagovat

Jéžiši!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama