Nový trend: zvíře jako módní doplněk

3. července 2008 v 10:18 | Markí |  Moda a vše kolem ní

Nový trend: zvíře jako módní doplněk

Nový trend: zvíře jako módní doplněk

//<![CDATA[ //]]> '<![CDATA[ on error resume next plugin = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6"))) ']]> Čím dál více celebrit se začíná objevovat se svými zvířecími miláčky. Chovají se k nim ale jako k živým bytostem, nebo jako ke kabelce?
Za čivavu sto tisíc!
Asi nejznámější čivavou planety je pes Paris Hilton, bohaté dědičky hotelové sítě Hilton. Tinkerbell, jak z ní jméno maličkého psíka, je pro ni ale nejen mazlíčkem a věrným přítelem, nýbrž i »věcí«, na níž si staví image. Není jasné, jestli věřit médiím, nebo jí samotné, ale považte - před čtyřmi roky neznámý zloděj vykradl dům Paris Hilton a zároveň tak zmizela její fenka Tinkerbell. Paris tehdy vyhlásila odměnu 100.000 korun, pokud dostane čivavu zpět.
Pes odhalil nahou Paris!
Láska ke zvířeti, nebo pouze tah, jak se zviditelnit? V únoru roku 2005 zase prosákl na internetu kompletní telefonní seznam Paris plus pár lechtivých fotek. Nešlo ale ani tak o promyšlené nabourání systému serveru t-zones, jako o naivitu Paris. Pokud totiž uživatel zapomene své heslo, je mu zaslána kontrolní otázka. Zde to byl dotaz na jméno mazlíčka. Ano, »Tinkerbell« je správná odpověď. Je Paris opravdu tak natvrdlá nebo svého psa využila pro »nechtěné« zveřejnění svých erotických fotografií?
Britney - nejhorší páníček!
Za loňský rok ovšem cenu za »nejhoršího páníčka« získala Britney Spears. Časopisy The New York Dog a The Hollywood Dog ji zvolily kvůli tomu, že se o své psí miláčky nedostatečně starala (Paris Hilton tak dokonce získala až druhé místo). Britney se svými třemi čivavami chodila všude možně, podstrkovala je paparazziům před fotoaparáty, jenže jakmile se vdala a porodila svého prvního potomka, psy už nikdy nikdo neviděl. Co se s nimi stalo, je doteď záhadou.
Pink a její buldoček
Rocková zpěvačka Pink měla ještě do loňského roku buldočka Elvise. A určitě se k ní také hodil víc než malé holé »nic«. Jenže v lednu se pes nešťastnou náhodou utopil v jejím bazénu. Podle časopisu Life & Style prý Pink dlouho truchlila a nechala si na paži vytetovat smutný citát, připomínající jí jejího Elvise. Pink podle různých zdrojů svého psa ale měla skutečně ráda a nebrala ho ven jenom »ukazovat«.
Teriéři v patách Rose
Americká herečka Rose McGowan, která si zahrála například v novém filmu Planet Terror nebo ji můžete znát ze seriálu Čarodějky, si loni zase pořídila dva bostonské teriéry - Festera a Buga. Prý je na nich až závislá, zbožňuje je jako nikoho jiného a nosí je všude s sebou. Máme jí věřit, nebo je to předstupeň Britney Spears? Tahá je na natáčení, k fotografům, na interview...
A my kroutíme hlavou…
Obyčejný páníček z českých končin možná kroutí hlavou, co všechno si ty celebrity nevymyslí. Mimochodem - ochranáři, kteří bojují proti týrání zvířat, se už několikrát zmínili, že tento módní trend zachází příliš daleko. Bohužel s tím asi moc nenadělají.
Vylepšuje vám psí miláček image?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byli jste tu?

ANO 47% (167)
JO 18.9% (67)
ANO 16.6% (59)
JO 17.5% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama