Mají muži radši blondýny?

4. července 2008 v 13:36 | Markí |  Moda a vše kolem ní

Mají muži radši blondýny?


Blondýnky, blondýnky a ještě jednou blondýnky. Co je na nich tak úžasného? V čem tkví jejich kouzlo? Čím jsou tak zajímavé? Tyto a další otázky si pokládá asi každá z nás, která nevlastní vlasy barvy blond.

Blondýnky jsou jako lesní víly, andělé a princezničky. V pohádkách byla tou hodnou vždy blonďatá dlouhovlasá princezna, roli té zlé a nepřející nedostávaly blondýnky nikdy. Lesní víly také nikomu neubližovaly a andělé jsou samozřejmě ztělesněním dobra. Moc byste se neměli smát, neboť přesně takto muži ženy se světlou hřívou vnímají.

Muži rádi na adresu blondýnek vtipkují a nenechají si ujít jedinou anekdotu, ve které se projeví "inteligence" blonďatých žen, ale přesto paradoxně jim blondýnky imponují. Skoro to tak vypadá, že hloupými vtipy se snaží jen zamaskovat svůj neskrývaný obdiv k těmto ženám.

Blondýnky působí něžně. Číší z nich přirozená nevinnost. Vyvolávají pocit romantické duše. Vzbuzují potřebu je ochraňovat. A to je přesně základ jejich úspěchu. Mnohé ženy si toho jsou velice dobře vědomy a budují na tom svou kariéru a ty, které nebyly blonďatou hřívou obdařeny, se nechávají barvit.

Sukcesu krásných blondýnek jsou si vědomy i ostatní ženy. Pokud také nepatříte mezi přírodní plavovlásky či blondýnky a chtěly byste, tak rozhodně nezkoušejte domácí obarvování. Mohly byste si totiž zničit vlasy a ke všemu by vám vámi vybraný odstín nemusel slušet či by vám na vlasy nemusel vůbec "chytnout". Pro jistotu se objednejte u kadeřnice.
Dalo by se říci, že i blonďatá kštice stojí za popularitou slavných žen. Jakmile se řekne o nějaké slečně, že je blondýnka, většina lidí si hned představí krásnou tvářičku, super postavu a prázdnou hlavičku. Celebrity na této imagi staví svůj úspěch. Jsou krásné a inteligentní, naprosto tím rozbourávají mužské představy o hloupých a infantilních "blonckách".

Předsudky a báchorky o hlouposti blondýnek jsou směšné. Vsadím se, že s něčím takovým přišli muži. Ženy samotné se pak jen k těmto povídačkám přidaly nebo je začaly popírat. Mužské pokolení totiž nechce ve většině případů přiznat, že jsou pro ně blondýnky atraktivní. Když se o nich baví, tak nezapomenou dodat, že musí být chytrá.

Marylin Monroe, Bridgette Bardot, Pamela Anderson či Claudia Schiffer. Krásné ženy a miláčkové celého světa. Jejich sláva byla a je neuvěřitelná. Jsou nejslavnějšími blondýnkami minulého století. Všechny je spojuje jediné a tou je barva vlasů, která dala vyniknout jejich kráse. Kdyby neměly blonďatou kštici, tak by možná nikdy neprorazily do světa známých tváří a my bychom je neznali.
Mezi další světlovlasé krasavice patří například také Paris Hilton, Madonna, Anastacia, Anna Kurnikovová, Sharon Stone, Jane Fonda, Britney Spears, Kim Basinger, Christina Aguilera, Karolína Kurková, Adriana Sklenaříková.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama