Kruhy pod očima? Nikdy víc!

3. července 2008 v 10:20 | Markí |  Moda a vše kolem ní

Kruhy pod očima? Nikdy víc!

Kruhy pod očima? Nikdy víc! //<![CDATA[ //]]> '<![CDATA[ on error resume next plugin = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6"))) ']]>

Přehnala jste to včera s vínem a dnes musíte do práce, jenže vypadáte jako mumie? Nebo jen trpíte na kruhy pod očima obecně? Zkuste některé z našich rad, jak vypadat opět skvěle a vyhlaste konečně boj proti kruhům pod očima!
Čajové pytlíky pomůžou
Existuje mnoho »lidových« triků, jak se kruhů či sáčků pod očima efektivně zbavit. Pokud jste tedy celou noc probrečela a ráno jste celá opuchlá, vezměte dva čajové pytlíky, které dejte na chvilku do vroucí vody a pak vychlaďte. Vychlazené je pak přiložte na oči. Úleva by se měla dostavit rychle. Opuchlé oči také skvěle zchladí obyčejná kolečka okurky, přiložená na víčka.
Chytré přípravky
Velké množství kosmetických firem již uvedlo na trh přípravky, které dokáží perfektně odstranit kruhy pod očima bez použití korektoru. Navíc vaše oči příjemně zchladí. Vyrábí se buď jako speciální tyčinky nebo chladivé gely. Hledat můžete například mezi produkty firem Vichy, La Roche-Posay, Dior, Clinique, Estée Lauder a další. Je to určitě výhodná investice.
Zkuste i korektor
Pokud vás vaše kruhy pořád ještě straší, zkuste je zakrýt korektorem. Existuje velké množství korektorů, které s vašimi kruhy udělají zázraky. Měla byste ale vždy používat korektory pro to speciálně určené. Tuhé přípravky nejsou vhodné, jejich textura se totiž nevsakuje. Vybrat byste si tedy měla tekutý korektor, nejlépe s rozjasňujícím efektem, který vám dodá příjemně svěží vzhled. Pokud ani to nefunguje, zkuste pak při nanášení make-upu aplikovat trochu vašeho (tekutého) podkladu i na kruhy pod očima. Vyhněte se ale pudru, ten jenom zvýrazní vrásky a ve výsledku budete vypadat spíš jako člen Adamsovy rodiny.
Máte více času?
Pokud zrovna nepospícháte, kruhů pod očima se můžete zbavit i použitím speciálních masek. Vyrábí se buď jako krémové nebo gelové a jsou docela dost účinné. Nanesete je na pokožku pod oči a pak jen necháte vstřebat. Po dvaceti minutách vás žádné kruhy či sáčky pod očima trápit už nebudou. Rozhodně si však neaplikujte jakoukoli chladivou masku, pokožka pod očima je velice citlivá, a mohlo by ji to podráždit.
Máte problémy s kruhy pod očima?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik je ti let?

10 7.8% (42)
11 8.2% (44)
12 8.9% (48)
13 10.8% (58)
14 14.2% (76)
15 10.1% (54)
16 8.9% (48)
17 8.6% (46)
18 7.3% (39)
19 8.4% (45)
20 a více 6.9% (37)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama