Krásné=rovné vlasy

24. července 2008 v 13:42 | Markí |  Vlasy

Krásné=rovné vlasy


Chcete mít krásné vlasy? Vyžehlete se!
Jak získat rovné, lesklé a uhlazené vlasy? Pomůže vám žehlička a vhodné stylingové přípravky.
Kromě žehličky se vám budou hodit i speciální uhlazující přípravky, které se používají právě před žehlením. Jejich úkolem je ochránit vlasy před poškozením i případným spálením a zároveň usnadnit práci žehličce s jejich uhlazením.
A jakou žehličku použít? Nejlépe s keramickým či teflonovým povrchem, na krátké vlasy žehličku užší, na dlouhé je vhodnější naopak se širší plochou.
Žehlička s keramickým povrchem a mramorovými destičkami chránícími vlasy před nadměrným teplem, SalonStraight Duo, Philips, 2499 Kč
Narovnávač vlasů Beautixx creative, Bosch, 1280 Kč
Důležitá je také regulace teploty. Pokud máte vlasy jemné, světlé a nepříliš husté, je pro vás totiž vhodnější nižší teplota, naopak na bohatou kštici použijte teplotu vyšší.
Vlasy se žehlí po jednotlivých pramenech a žehličku na ně nechávejte působit vždy jen pár sekund. Po žehlení ještě použijte uhlazující sprej nebo lak na vlasy s leskem.
Ochranný uhlazující sprej na vlasy got2b straight on, Schwarzkopf, 139 Kč
Termofixační uhlazující mléko Hot Straight, L'Oréal, 115 Kč
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je dnes za den??

Pondělí 28.8% (107)
Úterý 11.9% (44)
Středa 11.9% (44)
Čvrtek 11.3% (42)
Pátek 12.1% (45)
Sobota 12.4% (46)
Neděle 11.6% (43)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama