Horoskop pro tento týden

2. července 2008 v 18:08 | Markí |  Všechno možný:))

Horoskop pro tento týden


Beran

Beran (21.3. - 21.4.)

Začátkem července si můžete připadat plní sil, mocní a nepřekonatelní. Vaše výkony mohou být opravdu mimořádné. Týká se to nejvíce osob narozených na samém konci znamení Berana. x
Býk

Býk (22.4. - 21.5.)

V tomto týdnu vám bude velmi záležet na blahu rodiny i jednotlivých jejích členů. Nebudete litovat větších výdajů, abyste splnili náročná přání svých blízkých. Už v pátek ale můžete pocítit nevděk je těžké vyhovět všem.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Snažte se mít vždy ve správnou chvíli správné informace, to je velmi silná zbraň pro prosazování záměrů. V sobotu bude Merkur v kvadratuře k Uranu události mohou získat až překvapivě rychlý spád, můžete být překvapeni.
Rak

Rak (22.6. - 21.7.)

Raci narození okolo 3. července mají narozeniny o novoluní, to může znamenat důležitý předěl v životě. Díky Venuši se mohou cítit krásnější a přitažlivější ženy narozené 6.-16. července.
Lev

Lev (22.7. - 22.8.)

Mars v úterý opustí znamení Lva, vy se ale snažte dál dobývat svět, nedopusťte, aby vás síly opouštěly. Jen bude potřeba o něco více poctivé sebekritiky a systematické disciplíny k tomu, abyste byli stejně úspěšní, jako dřív.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Možná vám bude vadit každá maličkost, budete se snažit bojovat proti všem špatnostem a zlozvykům, které vás budou dráždit na každém kroku. Během soboty bude vaše nervozita vrcholit. V neděli už se dokážete nad některé problémy povznést.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Jste-li narození na konci znamení Vah, pak byste měli hravě zvládat i obtížnější situace. Ve čtvrtek nechte být holuby na střeše a těšte se aspoň z vrabců v hrsti. V neděli můžete překvapit svým originálním vzhledem.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Štíři narození okolo 17. listopadu by se měli držet v bezpečné vzdálenosti od vody, zejména v kombinaci s alkoholovým opojením. Naopak Štírům narozeným okolo 28.-29. října by neměla chybět odpovědnost a disciplína.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Začátek týdne bude výzvou pro Střelce narozené okolo 21.-22. prosince. Žádná překážka vám nebude připadat nepřekonatelná. Po prvním impulsu ale zabrzděte a postupujte podle pečlivě připravených plánů.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

V tomto týdnu můžete úspěšně zvládat turistické túry, horské výstupy, ale i pracovní úkoly, které vyžadují důslednost a strategičnost. Neměli byste zanedbávat ani domácí a rodinnou oblast, vhodné budou investice do rekonstrukcí bydlení.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Rádi byste si užívali pocity volnosti, kdy nic a nikam nemusíte. Ale i na dovolené vás může někdo stále obtěžovat s nezbytnými úkoly a nutit vás do naplánovaného programu. Zvažte, zda má cenu odporovat.
Ryby

Ryby (19.2. - 20.3.)

Mars vstupuje do protějšího znamení Panny, pokud budete chtít v této době něco prosadit, budete muset začít analyzovat, počítat, plánovat a strategicky řešit. S chaotickým přístupem nemůžete uspět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama