Horoskop na týden: 07.07.2008 - 13.07.2008

8. července 2008 v 16:21 | Markí |  Všechno možný:))

Horoskop na týden: 07.07.2008 - 13.07.2008
BERAN (21.3. - 21.4.)

První dva dny týdne bude velmi užitečné se řídit starým, ale osvědčeným heslem "dvakrát měř, jednou řež". Nejenže si dávejte pozor na to, co, komu a jakým způsobem sdělujete. Svá slova raději nejprve zvažte, než je skutečně vypustíte z úst a při jízdě autem se soustřeďte na sledování silničního provozu a ne nadávání ostatním řidičům. V případě nákupů si vždy dobře rozmyslete, za co chcete vydat peníze. Berani narozeni v prvním dekanu, zejména 25.4. až 28.4. se mohou stávající týden "potkat" s nějakou pomluvou, prostě se dozvíte něco, co vám nebude příjemné. Daleko víc jak v předchozím období pro všechny Berany platí dbát o své zdraví a psychickou pohodu a to po celý týden. Můžete totiž ve větší míře narážet na agresivitu lidí okolo vás. Dá se předpokládat, že sem tam i vy sami něco vyprovokujete, a je jasné, že na psychické pohodě vám konflikty nepřidají. Máte to ve své moci, kontrolujte se, a prožijete pohodový týden!
Sex : Budete si sex sice vychutnávat, ale prožitky budete mít snahu držet v sobě. Jenže tím víc se váš protějšek bude snažit vám vyhovět, což se vám zalíbí. Své sexuální touhy budete chtít okamžitě ukojit. Budete se lísat jako kočky a podvědomě tak dávat najevo, jak moc toužíte dospět k orgasmu.


BÝK (22.4. - 21.5.)

Pondělní ráno prožijete pod taktovkou Luny ve vašem znamení a její vliv pocítíte ještě po celé úterý. Je jasné, že budete majetnicky obhlížet a kontrolovat vše okolo sebe, tedy i své nejbližší. Na stranu druhou jsou to pro vás dny, kdy můžete podnikat nákupy, zejména co se týče doplnění šatníku. Mohou to být pro vás i dny, kdy si začnete užívat všech radostí života, počínaje jídlem a konče kulturním vyžitím. Planeta Mars bude v tomto týdnu přecházet přes Slunce Býků narozených 30.4. až 5.5. a dodá vám energii k tomu, abyste sršeli vitalitou a činorodostí! Můžete se aktivněji zapojit do nových aktivit, které chcete vyzkoušet, blýsknout se i při sportovních výkonech, ale zbytečně neriskujte! Pokud některé Býky čeká během víkendových dnů nějaké jednání, zkouška, test, konkurz, tak díky sobotnímu novoluní by se vám mělo zdařit !
Sex : Pokud budete neustále srovnávat stávajícího partnera s předchozím, obzvláště ve vztahu k erotice a v sexu, uvědomte si, že by váš protějšek mohl začít dělat to samé a to vám bude velmi proti srsti! Tak na to myslete!


BLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)

První dny v týdnu jsou vhodné pro důležitá jednání, pro skládání zkoušek či pro důležitá rozhodnutí. Udivíte přesností svých postřehů, jen se snažte nemluvit rychle, k čemuž vás to bude svádět! Ve středu ráno se probudíte s Lunou ve vašem znamení a setrvá zde až do pátku, kdy krátce po půlnoci přejde do následného znamení. Luna aktivuje neklid, zvědavost, roztěkanost, sklon dělat mnoho věcí najednou. Nedokážete totiž sedět na místě a stále budete mít pocit, že vám něco někde jinde utíká. Snažte se tyto dny nějak zaplnit, choďte na výlety, nebo se zabavte nějakou aktivitou, protože když budete sedět doma, začnete být nervní a neklidní a je jasné, že to přenesete i na své nejbližší. Sobota vám může přihrát nějakou atraktivní finanční příležitost.
Sex : Neničte bezhlavě své jistoty. Váš horoskop nepřeje něze v milování a naznačuje sexuální problémy. Raději si to udělejte sami.


RAK (22.6. - 21.7.)

V pondělí a v úterý bude pro vaši pohodu velmi prospěšné kontrolovat si slovník, ale i svoje reakce a to se týká i jízdy autem. Budete agresivnější a tak je jasné, že ani svoje případné chyby nepřiznáte, naopak vždy to otočíte proti druhým. Prostě vy pochybíte, ale ještě za to někomu klidně vynadáte! A věřte nebo ne, slavíte-li narozeniny počátkem týdne, může se výše napsané prolínat celým rokem. Na stranu druhou se dá předpokládat, že v tomto roce se mnohým Rakům podaří stabilizovat rodinný život, tím myslím i legalizaci partnerského vztahu. Zejména ti z vás, kteří budou slavit narozeniny v pondělí a v úterý budou mít velkou potřebu cítit bezpečí a pevnou půdu pod nohama. Ti z vás, kteří slaví narozeniny ve středu, si budou muset hlídat, aby svoje aktivity neroztříštili na mnoho stran, neboť by si velice lehce udělali z následujícího roku jednu velmi dlouho honičku. No a ti Raci, kteří slaví narozeniny ke konci týdne, si nakročí do klíčového roku, který změní jejich život.
Sex : Vymyslíte rafinované hrátky a budete posedlí erotikou tak, že o tom budete mít tendenci mluvit. Trošku uberte, protějšek může být jinak naladěn.


LEV (22.7. - 22.8.)

Venuše tento týden bude přát narozeným 19.8. až 22.8. Zejména nezadaní mají ještě šanci netrávit letní dny sami! Může se vám stávat, že si vyjdete sami někam do přírody, nebo se jen tak někde zašijete, abyste si užívali klidu a ticha. Berte tyto dny jako období regenerace sil, dobijte si baterky. Navíc si jasně začnete uvědomovat, že je čas udělat jakousi inventuru předchozího roku a to je dobře, protože vše neužitečné a svazující díky tomu necháte za sebou, což vytvoří prostor pro "nové". Změnit můžete mnohé, neb máte velkou podporu planety změn! Nevyhnete se sice jakési introspekci, což může nechat vyplout napovrch dávno zapomenuté věci, to co jste měli uloženo hluboko v podvědomí. To vás může přivést i k chuti poznat věci "za oponou". Takže se dá předpokládat, že u mnohých Lvů se projeví zájem o nakouknutí do okultismu, nebo vás to stočí k astrologii…
Sex : S vámi budou šít všichni čerti, protože touha vůči jisté osobě se zdvojnásobila.


PANNA (23.8. - 22.9.)

Počátek týdne pro některé Panny může být svým způsobem nepříjemný, neboť vás postaví před nějakou hotovou věc a vy nebudete mít možnost volby. Nebo se můžete dočkat toho, že se na sebe dozvíte "nějakou stoprocentní pravdu". Dejte na svůj instinkt a nenechte se sebou manévrovat, zejména když vám podvědomí naznačí, že vás chce někdo oblafnout nebo využít. Možná že to spustí lavinu hádek či slovních konfliktů, ale pokud budete v právu, neustupujte! Blížící se víkend soustředí vaši pozornost do oblasti přátel, ale jsou to pro vás i dny, kdy se vám opětovně může dokonce i formou snů připomenout nějaký váš neuskutečněný sen či záměr. Mohou se vám i připomenout některé zapomenuté společenské kontakty, a pokud máte něco společného s politikou, i v této oblasti zaznamenáte nějaký ruch. Pokud vás zavalí spousta povinností a aktivit, nic nepodceňujte, neb vám vše v budoucích týdnech bude velmi k prospěchu!
Sex : Svou něžnou divokostí budete rozehrávat všechny "citlivé struny" těla svého protějšku. Ctižádostivost z vás bude sršet celý týden.


VÁHY (23.9. - 23.10.)

Možná se dostanete do mírného zmatku, neboť zbývá poslední čtvrtina roku do vašich narozenin. Je to období obratu, zpytování, v myšlenkách se často můžete vracet zpět, a pokud se vám něco nepovedlo, nepodařilo, je jasné že libé pocity to ve vás vyvolávat nebude.
Úterý je pro vás mírně kritické a můžete to pociťovat ještě ve středu dopoledne. Propukne-li ve vašem vztahu žárlivost (z kterékoli strany), uvědomte si, jak moc vám vzájemně na sobě záleží. U některých Vah se dokonce může objevit vnitřní pocit, že jste oklamáváni, či zanedbáváni. Navíc se ale budete snažit držet city pod kontrolou a tak k sobě budete lehce přitahovat negativní nálady. S blížícím se víkendem se stále víc a víc vaše myšlenky budou stáčet k vaší kariéře, profesi, společenskému statutu. Zejména pokud jste ve stávajícím zaměstnání nespokojeni, asi se nevyhnete myšlence, zda v této oblasti neudělat změnu
Sex : Žádostivost spojená s opovážlivostí a rafinovaností vám může otevřít dveře nejedné ložnice, ale nezapomeňte, že se jedná o nebezpečné hrátky. Upřednostňujte svoji rozvahu, a předejdete tak lecjaké zapeklité situaci!


ŠTÍR (24.10. - 22.11.)

Ačkoliv vám nebude chybět ani elán, ani energie, budete se divit, že je okolo vás mírné napětí. Bude tedy dobré se zamyslet, do jaké míry je vy sami nechtěně provokujete, byť jen slovním "štípnutím", které sice vy budete považovat za vtip, ale lidem okolo vás to může notně zvedat hladinu adrenalinu.
Kritickým dnem je pro vás čtvrtek. Postrádat budete vnitřní klid, což může vyvolat i vaše žárlivost. Od tendence přivlastňovat si svůj protějšek vás odpoutá blížící se víkend, neboť soustředí vaši pozornost na cestování, poznávání. Sobotní noc se vám mohou zdát zajímavé, živé sny a i v neděli se vám myšlenky budou často toulat světem představ. Bude to taktéž malá prověrka vašeho zdravotního stavu, zejména cévního systému. Velkou roli může sehrát u některých Štírů cizina, či cizinci. V neděli si dávejte pozor na náhodná setkání. Možná vám bude nabídnuto něco, co na první poslech bude znít lákavě, ale peníze nedávejte z ruky, neboť dotyčného už nikdy nemusíte spatřit!
Sex : Umně se s partnerem budete dráždit navzájem, zahrnujíc se něžnostmi. Neustálé stupňování erotického napětí vás se uvedete do skutečného "varu".


STŘELEC (23.11. - 21.12.)

Vládce vašeho znamení Jupiter tento týden trošku pohne stojatými vodami Střelců, narozených 30.11. až 1.12. Připomene vám nějaké zapomenuté povinnosti, aktivity a mnohé Střelce přinutí udělat si jakýsi úklid v životě. Může se také stát, že jste s něčím počítali, někdo vám dal slib, ale ten nedodrží, těch možností projevu Jupitera je hodně. V každém případě se bude snažit vám do života a tím pádem do dušičky vnést zklamání, ale vy se nedejte. Pravdou je sice to, že povšechně všichni Střelci budou tento týden vyřizovat vše za pět minut dvanáct, ale vždycky dostanete šanci vše dohnat, takže když při prvním nedaření se nepropadnete panice, vše se vám podaří zorganizovat a uspořádat k vaší spokojenosti, ale budete proto muset něco udělat, bez vašeho přičinění to prostě tento týden nepůjde! Sobota si doslova posvítí na finance, které nějakým způsobem sdílíte s někým jiným. Proto a dobře vám radím, zkontrolujte všechny listiny oproti uskutečněným platbám dopředu, ať se to týká plateb pojistného, daní…
Sex : Čeká vás náročný týden plný zvratů. V sexu a erotice se to odrazí, hlavně ke konci týdne, to budete jako utržení ze řetězu! Budete mít vysokou vzrušivost a sex si budete vychutnávat!


KOZOROH (22.12. - 20.1.)

K nějakým pozitivním změnám pobídne tento týden Uran Kozorohy narozené 9.1. až 11.1. Doslova vás bude popohánět a dokonce vám nabídne a vytvoří takové podmínky, abyste si mohli splnit nějaký svůj životní sen! Pro všechny Kozorohy stále platí nutnost opatrně našlapovat v intimních vztazích. Na stranu druhou máte možnost vydělat slušné peníze a taky je účelně utratit! Od čtvrtka budete neustále v pohybu, mnohé Kozorohy čeká cestování, ale zde je malé upozornění. V druhé polovině týdne mohou vyplout nějaké problémy s dodržováním smluv, úmluv a dohod, tak bude rozumné zpomalit tempo. Ať už se to projeví jakkoliv, věnujte tomu pozornost, neboť se patrně vynoří nějaké důležité téma, které ten konkrétné vztah ovlivní. Může se jednat o pracovní ale i intimní, ale také se může něco začít dít právě okolo výše zmiňovaných smluv a dohod.
Sex : Budete si vědomi svého sexappealu a díky tomu se probudí váš hluboký a skrytý temperament. Na objekt své rozkoše se budete soustředit natolik, že dosáhnete orgasmu, kdykoliv se vám zachce.


VODNÁŘ (21.1. - 18.2.)

Vy se v pondělí probudíte do celkem klidného a pohodového týdne. Štěstí tento týden bude přát především těm Vodnářům, kteří se nebudou bát pustit po nevyšlapaných cestičkách a občas i mírně zariskovat. Jedná se pro vás o období, které dokonce může přinést pozitivní náhlý a nečekaný obrat tam, kde se vám vyhlídky na šťastný konec už pomalu vytrácely. Konstelace vás budou nutit k větší samostatnosti a rozhodnosti. Sobota otevře téma práce, posvítí na to jak si počínáte v dennodenních záležitostech a pracovní rutině. Pokud se vám během víkendu něco nebude líbit, řešení odložte až na konec měsíce, neboť ve dnech okolo novu byste jednali v afektu, a stejně byste patrně ničeho nedosáhli.
Sex : Vy budete mít tendenci k záletům a užívání si všude. Jenže to způsobí těm, kteří jsou v nějakém trvalém vztahu velké problémy, protože na domácím poli jim budou chybět síly!


RYBY (19.2. - 20.3.)

První dny týdne mějte stále na paměti, že jste pod vlivem konstelací, které vás budou svádět k nerozumnému chování, dá se napsat, že pořád budete mít jakoby nakročeno do nějakého konfliktu. Zvláště co se týče sousedů, sourozenců, příbuzných, tak tam brzděte, protože to je oblast, ve které můžete vyvolat doslova řetězec hádek. Atmosféra se zklidní ve středu a čtvrtek je pro vás doslova mystický! Intuice vám pojede na plné obrátky, dokonce předem odhadnete, kdo vám zavolá. Začnete si užívat radostí léta a těch, které máte rádi. Zvýší se i váš sexappeal a sexualita, tento víkend vám totiž přeje i v oblasti rozkoší. Plánujete-li přírůstek do rodiny, novoluní vám přeje i v této oblasti!
Sex : Ženy i Muži : Rada Vrčením nic nevyřešíte, jenom přiléváte olej do ohně a nevěrou si budete "dávat góly do vlastní branky", protože bude následovat morální kocovina.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co byste si vybrali?

5 miliard korun 16.2% (145)
Lásku 35.4% (317)
Vracet čas 17% (152)
Být neviditelný 5.7% (51)
Mít kouzelný prsten 25.8% (231)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama