Horoskop: Červenec 2008

2. července 2008 v 18:14 | Markí |  Všechno možný:))

Horoskop: Červenec 2008


Hurá, jsou tu prázdniny! Jaká pro vás bude jejich první polovina? Horoskop na červenec pro vás připravila Blanka Vojáčková.

BERAN

Beran (narození od 21. 3. 21 h do 19. 4. 18 h)
Začátkem července můžete být mimořádně výkonné a sebevědomé. Postupem času se ale bude vaše jistota vytrácet a už okolo 10.7. můžete získat přesvědčení, že téměř žádná okolnost nestojí na vaší straně. V této chvíli je důležité respektovat dané možnosti a naučit se využít je pro sebe tak, jak se dá. Budete-li si razit cestu hlavou proti zdi, uškodíte jedině samy sobě. Naučte se plánovat a předvídat dopředu, jak se věci vyvinou.

BÝK

Býk (narození od 21. 4. 7 h do 20. 5. 18 h)
V červenci využijte teplé vody v přírodních koupalištích a choďte co nejčastěji plavat. Vychutnávejte si vůni a šplouchání vody, nechte se jí houpat a hladit. V prvním červencovém týdnu se snažte být skromné, važte si toho, co máte, i když pokukujete po něčem luxusnější, pohodlnějším, chutnějším... Koncem měsíce vám může silněji chybět blízká osoba, pokud ji nebudete mít na dosah. Bude těžké vystačit jen s hezkými vzpomínkami.

BLÍŽENCI

Blíženci (narození od 22. 5. 8 h do 20. 6.)
Planeta Merkur během července navštíví dokonce tři různá znamení, i váš program bude pestrý a události budou mít spád. V prvních deseti prázdninových dnech se ještě můžete něco učit nebo se domluvte a vyrazte někam s kamarádkami, kolegyněmi nebo spolužačkami. Během dalších červencových týdnů se věnujte svým dětem nebo pobývejte s rodiči. Můžete si sdělit své pocity a důležité osobní věci, na které je jindy málo času.

RAK

Rak (narození od 23. 6. do 22. 7. 12 h)
V první červencové dekádě se nestyďte dát najevo svou náklonnost, neskrývejte své nálady a instinktivně se držte toho, co je pro vás dobré. Ženy narozené okolo 3. července by měly vstupovat do dalšího roku s čistým stolem, s novými nadějemi a schopností dívat se na staré věci novýma očima. Máte-li narozeniny okolo 14.7., nebojte se v příštím roce chovat více rebelsky a nezávisle, nemusíte se stále podřizovat tomu, co kdo od vás požaduje.

LEV

Lev (narození od 24. 7. 2 h do 22. 8. 20h)
Od 12. července bude ve znamení Lva Venuše, všechny ženy mohou naplno projevit svůj šarm a své neodolatelné kouzlo. Ať už budete nažehlené, nebo mokré či zpocené, nepřestávejte si být vědomé své ženské důstojnosti. Slunce vstoupí do Lva 22. července před 13. hodinou. Máte-li narozeniny na přelomu července a srpna, můžete prožívat určitý životní zlom, snažte se zbavit všeho, co vám nevyhovuje a co vás dosud brzdí.

PANNA

Panna (narození od 24. 8. 11 h do 22. 9. 17 h)
Začátkem července vstoupí do znamení Panny planeta Mars. Můžete překypovat energií a činorodostí. Nepochybujte o svých schopnostech, nebojte se prosadit. Ukažte, že nejste šedé myšky, které jen poslušně sedí kdesi vzadu. Nezapomeňte ale také být spokojené s tím, co jste dokázaly. Není účelem přetrhnout se pro to, abyste se někomu zavděčily nebo abyste předvedly svou dokonalost. V posledních červencových dnech můžete být velmi tvořivé a přesvědčivé.

VÁHY

Váhy (narození od 24. 9. 6 h do 22. 10.)
Pokud rády dostáváte dárky, nečekejte, až vás někdo obdaruje. I když se to může okolo 3. července stát, předběhněte svého partnera a nadělte sobě i jemu něco, z čeho budete mít radost oba dva. Penězi v tomto případě nešetřete, tentokrát to musí stát za to. Slabost můžete mít i pro neobvyklá a náročná přání svých dětí, těžko jim dokážete odmítnout něco, po čem jejich duše toužebně prahne.

ŠTÍR

Štír (narození 25. 10.-21. 11. 23 h)
Mars vstupuje do znamení Panny, to je ideální doba k tomu, abyste se zdokonalily v činnostech, které chcete lépe technicky zvládat. Přihlaste se do kurzu jógy nebo břišních tanců, můžete zkusit i nějaký bojový sport. Nevzdávejte se, i když si budete zpočátku připadat nešikovné a nejisté. To, co si nyní v praxi vyzkoušíte, se vám dostane hluboko pod kůži. Možná bude užitečné navyknout si nějaký zdravější životní režim.

STŘELEC

Střelec (narození od 23. 11. 12 h do 20. 12.)
S postupně sílícím vlivem znamení Lva se může i u vás zvyšovat potřeba upozornit na sebe, předvést se, získat si lásku a obdiv okolí. Spoléhejte spíše na sílu své osobnosti než na ostré lokty. V některých situacích si budete muset chtě nechtě uvědomit a přiznat, kde jste něco přehnaly nebo udělaly chybu. Trocha sebekritiky vám určitě prospěje. Okolo 10. července může vyplout na povrch něco, co jste doufaly, že zůstane utajeno.

KOZOROH

Kozoroh (narození od 23. 12. do 19. 1.)
Zatímco většina jiných pomýšlí na dovolenou a na odpočinek, vy byste měly během července využít vhodné konstelace pro postup v kariéře. Nyní se můžete zabývat praktickým získáváním potřebných znalostí a zkušeností. Díky své disciplíně a zodpovědnosti můžete udělat velký kus práce a zvládnout úkoly, na které byste jindy neměly dost sil a trpělivosti. V polovině července bude vrcholit vaše schopnost prosadit své názory.

VODNÁŘ

Vodnář (narození od 22. 1. do 18. 2. 14 h)
Prázdniny a dovolená může být čas plný nečekaných událostí a překvapení, proto vás mohou velmi lákat. Pozor si ale dejte okolo 5. července, některé změny nebo problémy v dopravě vás mohou nepříjemně zaskočit. Bude dobré mít v zásobě nějaké náhradní varianty pro případ, že nebude fungovat spojení, na které jinak běžně spoléháte. Pokud jste narozené okolo 13. února, buďte opatrné při plavání, nepouštějte se daleko od břehu.

RYBY

Ryby (narození od 20. 2. 2 h do 19. 3.)
Začátek prázdnin byste měly zasvětit dětem. Vymyslete jim zábavný strhující program, ať už jste na dovolené s vlastními potomky, nebo pracujete se svěřenými dětmi na nějakém táboře nebo sportovním kurzu. Můžete se o svých dětech dozvědět něco nového a můžete na ně daleko účinněji působit svým osobním vzorem. Pohodlnost stranou, možná to bude docela náročné, ale rozhodně prospěšné i pro vás samotné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama