flirtování!

10. července 2008 v 23:29 | Markí |  Jen pro holky

flirtování!

3 zásadní tipy pro FLIRTOVÁNÍ!

Máte dojem, že jste se už roky s nikým neseznámila? Chodíte do barů, ale nikdy se s nikým nedáte do řeči? A toho úžasného kolegu v práci sotva pozdravíte? Začtěte se dál a oprašte své umění flirtovat. Uvidíte, jak lehce se z vás stane ta největší svůdkyně.
Tip č. 1: Naučte se to!
K tomu, aby se z vás stala přebornice ve flirtování, je třeba dost praxe. Flirtování z vás tudíž musí vycházet přirozeně a nenuceně. Jenže to je asi ta nejtěžší část - jak se smát všem jeho vtipům a nebýt v křeči, zpocená a vystresovaná? Musíte trénovat! Tím nemyslíme doma před zrcadlem (to by asi žádný efekt nepřineslo), ale přímo na bojovém poli. Flirtujte i s těmi, se kterými žádné záměry nemáte. Naučte se své strategie a pozorujte, co se líbí. Když už půjde do tuhého, jenom se dotyčnému omluvte a zmizte. Takto pak budete připravená na flirt s tím, o koho vám jde.
Tip č. 2: Nechte promluvit řeč těla
Řeč těla je při flirtování zcela zásadní. Pokud se na něj budete hezky usmívat, ale budete stát půl metr od něj, řekne si: "Je milá, ale nemá zájem." Na druhou stranu, když se na něj budete celou dobu věšet, pravděpodobně si pomyslí, že jste dobrá leda tak na sex. Nejlepší cestou je takové to letmé dotýkání se ho třeba na ramenou, pažích a pokud sedíte, tak na kolenou. Tím můžete doprovázet to, o čem se bavíte a pak to bude vypadat velice nenuceně. Pohrávání si s prameny vlasů je také výraz flirtování. Vyvarujte se třeba rukou zkřížených na prsou, které vyloženě říkají »NE«.
Tip č. 3: Nebavte se o politice!
Flirtování by se mělo vyvarovat vážných nebo nudných témat, takže si třeba rozchod své nejlepší přítelkyně nebo řešení naší katastrofální politické scény nechte najindy. Zaměřte se především na vtipkování, na povídání si o sobě a poznávání se navzájem. Mnohem zajímavější pro něj budete, když začnete se zaujetím vyprávět o filmu, který vás nadchl, nebo o cizokrajné zemi, kam se toužíte vydat. Nečekejte, až bude zábavný on, buďte sama aktivní a bavte se rovným dílem. Můžete si z něj třeba (samozřejmě v rámci pravidel) utahovat, a to může prozradit, jaký je - jestli má či nemá smysl pro humor.
Máte další tipy na flirtování?
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/12/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama