7 TRIKŮ... a je TVŮJ!!

1. července 2008 v 20:45 | Markí |  Jen pro holky

7 TRIKŮ... a je TVŮJ!!

Chceš se už konečně stát jeho srdcovou dívkou, ale stále nevíš, jak ho stoprocentně zaujmout? Dnes se místo šprtání do matiky pusť do šprtání našeho sedmibodového flirtovacího návodu! To by v tom byl čert, aby ti odolal i s takovou výzbrojí!

TRIK 1... BARVIČKY!

Potkáváte se skoro každý den například na autobusové zastávce, vídáte se ve škole, občas na sebe narazíte ve fitku...? Zaujmi ho tak, že z tebe nebude moci spustit oči. Je to jednoduché - změň razantně barvu svého oblečení. Pokud neustále nosíš světlé pastelové barvičky, oslň ho ohnivě červenou. Psychologové přišli na to, že právě červená přitahuje největší pozornost ze všech barev! Všiml si tě? Výborně, nyní je čas pro změnu na bílou. Ta totiž tvému klukovi snů sdělí něco ve smyslu: "Ahoj, jsem sympatická a otevřená!" Podobně odborníci přišli na to, že pokud si pod oblečení dáš sexy spodní prádýlko, budeš se cítit mnohem sebevědoměji (a nemusíš ho ani nikomu ukazovat:-)

TRIK 2... VŮNĚ!

Jedním z nejideálnějších míst pro flirtování je diskotéka nebo klub. Tam máš totiž neopakovatelnou příležitost přiblížit se svému idolovi doslova na pár centimetrů! Navíc na tanečním parketě komunikuješ víc řečí těla, než pusou, takže na něj můžeš neustále vysílat tajné signály. A aby všechno splnilo svůj účel, nenech onoho krasavce tančit na druhé straně parketu! Přibliž se k němu, tak bude přirozeně vdechovat vůni tvého těla a právě v tom spočívá ono kouzlo! Tvoje pokožka vylučuje tzv. feromony, což jsou chemické látky napumpované sexuální přitažlivostí v té nejvyšší koncentraci. Už během několika sekund bude tvůj milovaný instinktivně vědět, jestli ho svou vůní přitahuješ. Pokud ano, máš už napůl vyhráno!

TRIK 3... STEP BY STEP

Chystáš se na večírek nebo jinou akci, na kterou je pozvaný také tvůj vyvolený? To je tovoje velká šance! V podstatě máš celý večer, aby se ti podařilo navázat s ním jakýmkoliv způsobem kontakt. Nebuď ale hned hrr, všechno pěkně krůček po krůčku. Ze všeho nejdříve zkus navázat oční kontakt. Dívej se mu dlouze do očí, dokud si tě konečně nevšimne. Až se tak stane, pročísni si třeba vlásky nebo si přilej koly a poté se pokus oční kontakt navázat ještě jednou. Ještě pořád tě sleduje a usmívá se? Bingo! Je připravený na rozhovor. Můžeš se ho například zeptat, kdo ho na večírek pozval, jak se mu tam líbí apod. Ideální vzdáleností při vašem rozhovoru je podle psychologů přibližně jeden metr. Zpozoruješ-li, že se k tobě postupně nenápadně přibližuje, je to víc jak jasný signál, že stačí málo, a je konečně tvůj. A pokud při rozhovoru nesedí jak prkno, ale usmívá se a uvolněně gestikuluje, náleží ti plný počet bodů!

TRIK 4... SLUNÍČKOVÁ ENERGIE

Co kluky na holkách přitahuje daleko víc než dokonalá postava, blond vlasy a sexy oblečení? Jednoznačně pozitivní a přirozeně vyzařovaná energie. Stačí k tomu, že se k němu budeš chovat mile, budeš se na něj usmívat a budeš působit uvolněně. Platí tedy, že čím víc se budeš cítit ve své kůži, tím víc budeš kluky přitahovat. Jak toho docílit, pokud si stydlivka? Jdi ven a užij si slunečného počasí - sluneční záření totiž podporuje tvorbu vitaminu, který se automaticky stará o dobrou náladu, a kromě toho tak parádně načerpáš nových sil. Pokud ovšem není počasí to pravé ořechové, vyraž například s kámoškou někam za sportem. Při sportu se totiž navíc uvolňují hormony štěstí, které se ti při flirtování určitě také sejdou.

TRIK 5... SLADKÉ POKUŠENÍ

Stracciatella, mocca, nugát... V cukrárně na rohu mají spoustu neodolatelných dobrot, tak proč si kvůli štíhlé linii některou z nich čas od času nedopřát? Je ovšem jasné, že tím největším pokušením je pro tebe tvůj idol. Myslíš, že je náhoda, že se například ve škole tak často potkáváte a často tam, kde se objevíš ty, se objeví i on? Není to jen náhoda, nýbrž jedinečná příležitost. Nenech si vaše příští "náhodné" setkání uniknout. Navázat hovor s ním můžeš třeba následovně - dojdi za nim s čokoládou nebo čokoládovou zmrzkou a prozraď mu super tajemství: "Nechceš ochutnat? Je vědecky dokázáno, že čokoláda udělá lidi šťastnějšími..." Účinky čokolády (i flirtování) jsou prokázány!

TRIK 6... ASTROLOGIE

Chceš zaujmout kluka, po kterém házíš očkem už nějaký ten pátek? Určitě si zjisti, v jakém astrologickém znamení se "pan dokonalý" narodil, tak máš super šanci dát se s ním do řeči. Zjisti si potřebné informace o jeho znamení a potom toho chytře využij. Překvap ho poznámkou: "Všimla jsem si, že dokážeš neuvěřitelným způsobem urovnávat hádky a usmiřovat spory. Že ty ses narodil ve znamení Vah?" Zaskočíš ho svými odbornými znalostmi hvězd a jistě ho tím ohromíš!

TRIK 7... SEVEN UP!

Chceš mít pojištěno, že vám vaše první rande skutečně vyjde? Vyber si správný den! Určitě mrkni do kalendáře a všíme si datumů s číslicí 7 a násobků 7. Sedmička je totiž celosvětově rozšířený symbol štěstí. Nejlíp uděláš, když vaše první rande naplánuješ na tyto datumy: 7., 14. 21., 28., 16.(6+1=7), 25.(2+5=7). A i když vaše první schůzka nevyjde přesně podle tvých představ, nevěš hlavu. Vědci přišli na to, že jen u 20% párů je vše v naprostém pořádku už při prvním rande. Ovšem zbylých 80% má velkou naději najít své štěstí při schůzký´ách následujících!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám seriál Ulice?

Jasně, je super!! 39% (48)
Jo, je dobrá 17.9% (22)
Někdy 11.4% (14)
Ne, nebaví mě 17.1% (21)
Je to blbost 14.6% (18)

Komentáře

1 Sisi Sisi | 29. listopadu 2011 v 18:23 | Reagovat

Tak to je fakt blbost, bobku!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama