Roční horoskop 2

3. června 2008 v 13:51 | Markí |  Všechno možný:))

Roční horoskop 2


Panna (narození 23.8. až 22.9.)
Rok 2008 pro vás možná nebude úplně jednoduchý, ale může do řady věcí ve vašem životě vnést pořádek. Saturn během roku přejde jednou nebo dvakrát přes Slunce lidí narozených 31. srpna až 14. září. Možná nebudete právě v rozmachu a navenek úspěšní, ale můžete si ujasnit své osobní postoje a zabývat se podstatnými otázkami, které jste dříve možná trochu zanedbávali. Někdo může mít pocit, že musí překonávat předsudky a zakořeněné společenské konvence. Nejsilněji to budou vnímat ti, se narodili od 7. do 15. září. Ti mohou do konfliktů mezi revolučními a konzervativními přístupy vstupovat s osobním nasazením. Situace se může vyhrotit začátkem listopadu a týkat se bude především osob narozených okolo 11. září. Od ledna do dubna Saturn couvá, může vám připomínat vaše chyby a nedodělky, od května do konce prosince poběží normálně, takže všechna jeho "přinucení" mohou být pro vás konstruktivní. Osoby narozené na samém začátku nebo konci znamení Panny zažívají dlouhodobé působení Pluta. Ti, co se narodili okolo 24. srpna, by měli využívat svého velkého úsilí a odhodlání prosadit své plány ve společenském měřítku. Panny narozené okolo 22. září se mohou cítit daleko víc pod tlakem autoritativních osob, nebo svých vlastních výčitek či závislostí. Během července nebo srpna přejde přes vaše Slunce Mars, to bude vaše činorodost a fyzická aktivita na vrcholu, ale nepřehánějte to a nezapomeňte také odpočívat. Venuše bude znamením Panny procházet v srpnu, to může přispívat k vaší pohodě i samolibosti. Šťastné mohou být zejména dny okolo 17. srpna. Slunce vstoupí do znamení Panny 22. srpna 3 minuty po 20. hodině. Kdo má narozeniny okolo 4. září, může toho v dalším roce hodně dokázat, pokud si nepřestane věřit. Kdo má narozeniny okolo 13. září, měl by se během následujícího roku více osamostatnit, jinak ho může zaskočit nepříjemná změna.

Váhy (narození 23.9. až 23.10.)

V roce 2008 možná bude potřeba zmírnit vaše ambiciózní plány, ale pokud se budete držet při zemi a budete si dobře vědomi svých možností, můžete zaznamenat jasný a bezpečný postup vzhůru. Lidé narození 13.-17. října nemusí v tomto roce nic řešit násilím nebo lámat přes koleno, nejlépe bude, když se nechají vézt. Vliv Neptunu může zjemňovat vaše prožívání a cítění, můžete být zranitelnější a vnímavější k tomu, co není v pořádku nebo co se vám nelíbí. Ti, co se narodili okolo 22. září, mohou být konfrontováni s nějakou mocí, která je donutí jít sami sobě hlouběji pod kůži. Nepoddávejte se ničemu, co vás utiskuje nebo ničí. Kdo je narozený okolo 23. října, ten má nejlepší možnost naopak aktivně svou vůli projevit a někde i prosadit. V lednu můžete cítit neklid, ale kontrolujte škálu vašich aktivit, abyste zbytečně nepřebíhali od jednoho k druhému a nic při tom nestíhali. Váš smysl pro spravedlnost vyburcuje planeta Mars během srpna a září, to bude období, kdy budete ochotni velmi energicky vyrukovat do boje za něco, co byste rádi napravili. V září bude ve znamení Vah i Venuše, ta dává přednost kráse, umění a mírovým prostředkům boje, což můžete uplatnit nejlépe okolo 12. září, kdy bude Venuše s Marsem v konjunkci. Okolo 17. září si můžete užít něco romantického, váš soucit bude odzbrojující. Během září můžete nejlépe uplatňovat i své intelektuální schopnosti a diplomatické nadání. Podzimní rovnodennost a začátek znamení Vah nastane 22. září v 17:46 letního času. Pokud vaše narozeniny připadají na novoluní 29. září, rok do vašich dalších narozenin může být dosti významný. Pokud jste se narodili okolo 6. října, pak byste měli v příštím roce dobře naslouchat užitečným radám.

Štír (narození 24.10. až 22.11.)

Pro většinu Štírů bude rok 2008 rokem příznivých změn. Saturn bude posilovat odhodlání, ctižádost a disciplínu těch, co se narodili 1.-14. listopadu. Uran povzbuzuje k osvěžujícím změnám osoby narozené 8.-15. listopadu, a sextil Jupitera ke Slunci, který probouzí touhu po úspěchu, se v průběhu roku dotkne téměř všech Štírů. Souběžnou podporu Saturnu i Jupiteru můžete využít okolo 21. ledna, 8. září a 21. listopadu. Pokud jste narozeni na samém začátku nebo konci znamení Štíra, pak na sobě možná budete muset víc pracovat, ale pravděpodobně to zvýší vaši pozici nebo prestiž. S vlivem Neptuna se budou muset potýkat lidé narození 13.-17. listopadu. Může vám ubývat sil nebo budete mít pocit, že se vám do ničeho nechce, a když o něco přece jen usilujete, výsledek se vytrácí nebo z něj těží někdo jiný. V této době není nutné cokoli řešit násilím, možná je lepší počkat, až tato situace nějak odezní. Hlavně nezabíjejte nejistotu a zklamání alkoholem, to by nikam nevedlo. Začátek roku může být trochu výbušný, dejte si pozor na to, abyste nedělali věci, které jsou destruktivní nebo zraňující. Naopak od 24. září do 18. října můžete mnohé bolesti druhým lidem zahojit svou láskou. V listopadu se můžete něco naučit, okolo 16. listopadu budou vaše intelektuální schopnosti na vrcholu. Můžete úspěšně zvládat všechny zkoušky a pohovory. Slunce vstoupí do znamení Štíra 23. října ve 3:10 letního času. Pokud máte narozeniny 10.-11. listopadu, máte všechny předpoklady pro to, aby následující rok do vašich příštích narozenin byl velmi plodný a úspěšný. Vaše narozeninové Slunce bude současně podpořeno Jupiterem, Uranem i Saturnem. Pokud jste se narodili 13. listopadu, pak se možná budete potýkat s touhou po něčem, co není na dosah.

Střelec (narození (23.11. až 21.12.)

Někteří Střelci budou muset v roce 2008 projevit více odvahy a přizpůsobivosti, protože některé věci se odehrají jinak, než si představujete. Pokud jste se narodili v první polovině prosince, pak vám během roku Saturn ukáže, kde jste ve svých pravdách a přesvědčeních poněkud vedle. Možná bude nutné přijmout pravidla, která vám nejsou příliš po srsti. Nic si s toho nedělejte, aspoň víte, na čem jste. Pokud jste se narodili mezi 8. a 12. prosincem, pak se v tomto roce můžete setkat s výzvou Uranu, zejména, pokud vás už něco nebaví, nemáte dost trpělivosti nebo vás daná situace svazuje, budete z toho chtít rychle uniknout ven. Tak ať si při tom nezboříte něco, co vás bude později mrzet. Pod tlakem kvadratury Saturnu a Uranu ze dvou stran současně se ocitnou začátkem listopadu lidé narození okolo 11. prosince. Nesmíte se nechat zahnat do kouta, ani nesmíte rebelovat proti všemu. Zkuste projevit maximum své svobodné vůle a nepřekračovat při tom obecně uznávaná pravidla. Kdo se narodil 13.-16. prosince, ten by měl hledat způsob, jak využít všechny své vize a inspirace v reálném světě. Když už je toho na vás příliš, hledejte klid a relaxaci při hudbě, poezii nebo denním snění. Střelci narození okolo 21. prosince si užijí v září poslední obrátku Pluta na svém Slunci, je potřeba už definitivně přijmout skutečnost a postavit se jí čelem, už není možné jakkoli unikat. V lednu budete mít chuť rozjet spoustu aktivit a činností, ale nějak to nepůjde, bude těžké se na něco konkrétního soustředit. V květnu a červnu se budete moci tvořivě vyřádit, v červenci a srpnu můžete zvládnout hodně potřebné práce, ale bude to vyžadovat trpělivost a systematičnost, která vám není až tak vlastní. Slunce vstoupí do znamení Střelce 21. listopadu ve 23:45 SEČ.

Kozoroh (narození 22.12. až 20.1.)

Rok 2008 by pro vás měl být celkově dobrý, i když lidé narození na samém začátku znamení Kozoroha mohou situaci vidět poněkud komplikovaněji. Do vašeho znamení totiž vstoupí planeta Pluto a její zkoušku ohněm mohou už letos pocítit ti, co se narodili 22.-23.prosince. Znamením Kozoroha bude letos procházet Jupiter, jeho vliv můžete pocítit jako příval elánu a optimismu, ale také zvýšených nároků nebo přehnaného sebevědomí. Nebojte se ve svých plánech sáhnout výš než obvykle, přechod Jupitera přes Slunce se opakuje jen jednou za 12 let. Saturn během roku přidá disciplínu a smysl pro řád těm, co se narodili mezi 30. prosincem a 12. lednem. A někteří budou mít to štěstí, že na ně zapůsobí podpora Jupiteru i Saturnu současně. To bude okolo 21. ledna pro Kozorohy narozené 30. prosince, okolo 8. září se to bude týkat těch, co se narodili 3. ledna a těm, co se narodili 11. ledna, se toto poštěstí okolo 21. listopadu. Kozorozi narození 6.-13. ledna mohou během roku projevit více samostatnosti a vlastní individuality, nebojte se trochu vystoupit z řady a být iniciátory nových pohledů a přístupů. Začátkem ledna a pak koncem prosince bude příležitost, abyste si uspořádali myšlenky a jasně formulovali to, co chcete vyjádřit. Zejména od 12. prosince do konce roku můžete hravě uspět u všech zkoušek. Dobré zisky a úspěchy v lásce můžete očekávat už koncem ledna a v únoru, okolo 24. ledna může být vaše srdce zasaženo hlouběji nějakou silnou touhou. Zima začne vstupem Slunce do Kozoroha 21. prosince ve 13:05. Kdo má narozeniny ve dnech 8. ledna nebo 27. prosince, tomu začíná těmito narozeninami důležitý rok. Kdo se narodil 22. prosince, ten může procházet zásadní životní etapou ještě v roce 2009.

Vodnář (narození 21.1. až 20.2.)

Rok 2008 možná nebude pro většinu Vodnářů nijak mimořádný, ale nenechte si ho zbytečně proplout mezi prsty, využívejte každého dne. V kariéře nebo v osobním rozvoji mohou udělat největší pokrok ti, co se narodili úplně na začátku nebo naopak na konci znamení Vodnáře, těm dodá chuť po moci Pluto. Naopak odevzdaní nebo ztracení si mohou připadat ti, co se narodili přibližně 10.-13. února. To souvisí s přechodem Neptunu přes Slunce. Nejsilněji bude působit při obrátkách v květnu a v listopadu. Možná teď nemůžete dělat to, co byste chtěli, možná si připadáte ve vleku okolností, možná ztrácíte jakoukoli motivaci. Pokud se často uchylujete do svého vnitřního světa, snažte se své touhy a vize aspoň nějak zachytit, možná se vám to bude v budoucnu hodit, až budete něco z toho uskutečňovat. V období od 8. ledna do 14. března bude ve vašem znamení Merkur, díky tomu můžete hledat a zkoušet nové věci, můžete intenzivně sbírat informace i zkušenosti. Od 28. ledna do 19. února bude Merkur couvat, to bude příležitost nějak si vše utřídit a důkladně promyslet. Okolo 23. ledna, 3. února a 9. března můžete mít bohaté představy, ale raději ničemu nevěřte, dokud to neuvidíte na vlastní oči. Čas na lásku a prožívání radostí bude někdy od 17. února do 12. března a pak ještě od 7. prosince, kdy bude ve Vodnáři Venuše. Obzvláště romantické chvilky si můžete vychutnat okolo 7. března a 27. prosince, ale nedělejte důležitá rozhodnutí, snadno se zmýlíte. Slunce vstoupí do znamení Vodnáře 20. ledna v 17:45. Kdo má narozeniny při novoluní 7. února, tomu může nějaký nečekaný vztah odstartovat novou životní etapu. Kdo má narozeniny okolo 11 února, ten by si měl udržet kontakt s reálným světem a obohacovat život soucitem nebo uměním sobě i druhým.

Ryby (narození 21.2. až 20.3.)

Rok 2008 nebude pro všechny Ryby úplně jednoduchý, ale nezapomeňte, že nic nemůže zůstat natrvalo a že změna je život. Zatímco znamením Ryb prochází Uran, který narušuje zaběhané zvyky a vnáší čerstvý vzduch tam, kde se dlouho nic nezměnilo, naproti znamením Panny prochází Saturn, který představuje smysl pro řád, stabilizuje a konzervuje to, co už bylo vytvořeno. S přímým působením Uranu se v roce 2008 setkají osoby narozené 5.-13. března, usměrňující lekci Saturnu prožijí ti, co se narodili 27. února až 12. března. Okolo 4. listopadu budou obě planety naproti sobě tedy v opozici takže ti, co se narodili okolo 10. března se v této době ocitnou v přímém konfliktu mezi touhou po uvolnění nebo vzpouře proti něčemu a současně vědomím odpovědnosti nebo závazků, případně reálných možností, které jsou k dispozici. Od 27. června do 27. listopadu bude Uran couvat, bude tedy v té době vyžadovat, abyste vnitřně přijali změny, které se už staly, nebo na které se teprve chystáte. Přibližně od 12. března do 2. dubna bude ve znamení Ryb Venuše i Merkur, může to být velmi příjemné a činorodé období, kdy toho více prožijete a také si můžete život více vychutnat. Slunce se dostane do znamení Ryb 19. února v 7:51 ráno. Pokud máte už 19.2. narozeniny, můžete si v dalším roce posílit pozici, ať už doma nebo v zaměstnání. Nebojte se změnit i svůj životní styl tak, aby vám lépe vyhovoval. Kdo se narodil 24. února, ten by si měl pro další rok stanovit pravidla, která mu dodají oporu a jistotu, i když si nebude moci příliš vyskakovat. Kdo má narozeniny okolo 6. března, měl by využít i v celém následujícím roce podporu Jupitera - elán a chuť vyhrávat a získávat. Pokud jste se narodili 7. nebo 8. března, pak vás potřeba svobodné seberealizace nebo útěk od svazující nudy postihne nejsilněji a tendence ke změnám potrvá i další rok.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama