Roční horoskop 1

3. června 2008 v 13:51 | Markí |  Všechno možný:))
Roční horoskop

Beran (narození 21.3. až 20.4.)

Rok 2008 mohou rozdílně prožívat Berani narození na začátku nebo na konci tohoto ohnivého znamení. Lidé narození 20.-22. března se mohou během roku dostat do situací, kdy se budou muset odhalit sami před sebou. Ale i kdybyste se dostali v nějakém ohledu na dno svých možností, může vás tato situace vnitřně očistit a ujistit o tom, v čem se můžete sami na sebe spolehnout. Důležitým tématem může být i boj s autoritami nebo vlastní mocenské ambice. Pokud jste se narodili 19.-20. dubna, pak byste v tomto roce měli naplno využít svého vlivu, svých sil a své vůle získat kontrolu nad svým životem. Snažte se změnit k lepšímu, i když vás k tomu nebudou nutit žádné krizové situace. Všichni Berani by si měli pro rok 2008 stanovit rozumné a dosažitelné cíle. Díky vlastní disciplíně můžete být úspěšní, pokud ale převáží chtivé a materialistické tendence, může to přinést problémy. V lednu bude Mars couvat znamením Blíženců, budete se muset zabývat věcmi, které jste koncem roku 2007 příliš uspěchali. V květnu a červnu podnikněte cestu za dobrodružstvím, můžete se blýsknout i nějakými hrdinskými nebo sportovními výkony. Od poloviny listopadu do 27. prosince můžete mít více elánu a odvahy pouštět se do odvážných projektů. Slunce bude ve znamení Berana od 20. března 6:49 SEČ do 19. dubna 18:52 letního času. Pokud budete mít narozeniny okolo novoluní 6. dubna, pak vstupujete do důležitého roku, který odstartuje novou osmiletou etapu. Kdo jste narozeni okolo 13. dubna, pak neusněte na vavřínech, i když vám právě zdá, že jde vše lehce.

Býk (narození 21.4. až 21.5.)

V roce 2007 se budete muset v něčem poddat nebo přizpůsobit, přitom byste ale neměli zcela opustit vaše touhy a přání.
Na osoby narozené 8.-13. května bude v průběhu tohoto roku působit vliv Neptunu. Můžete mít plno pochybností a otázek, můžete mít pocit, že se vám vytrácí energie nebo že i když se o něco snažíte, výsledek se nedostavuje a vaše vůle se rozplývá. Nenechte si vnutit nějakou představu, nepouštějte se do ničeho, co je nejisté a v čem se musíte pouze spoléhat na štěstí. Můžete být o něco připraveni, nejen o iluze. Nesnažte se o žádné rázné nebo radikální řešení, nejlepší je nechat věci plynout a přitom neztratit pevnou půdu pod nohama. Jasné náznaky toho, čeho se můžete chytnout jako pomocného stébla, se dostaví s pomocí Saturnu na přelomu února a března a koncem června.
Od ledna do konce srpna bude Saturn vyžadovat důslednost a odolnost od Býků narozených 9.-21. května. K překážkám se stavte čelem, neuhýbejte před nepříjemnými úkoly, rozhodujte se s konečnou platností, abyste se nemuseli k problémům znovu vracet. Začátkem září přejde Saturn do znamení Panny a do konce roku bude postupně motivovat k houževnatosti a odolnosti ty z vás, co se narodili 20.-29. dubna.
Příjemné období můžete prožívat od 17. března do 12. dubna, ale neoddávejte se pouze konzumaci, snažte se dobrou pohodu a příjemnou atmosféru šířit kolem sebe a dodávejte radost a optimismus těm, co na ně probouzející se jaro ještě nedolehlo. Během srpna bude Venuše couvat, můžete si připomenout staré dobré časy, vraťte se svými partnery do míst, se kterými se vám pojí příjemné vzpomínky a snažte se je oživit.
Slunce vstoupí do znamení Býka 20. dubna ve 13:08 letního času. Pokud máte narozeniny okolo 3. května, můžete v následujícím roce dobře využít své vyjadřovací a obchodní schopnosti, můžete být komunikativní a zvídaví. Pokud jste se narodili okolo 16. května, můžete očekávat významný rok vašeho života.

Blíženci (narození 22.5. až 21.6.)

Rok 2008 může být velmi pestrý svými událostmi, vlivy se ale dost individuálně liší. Blíženci narození 11.-15. června budou mít díky působení Neptunu možná laxnější nebo odevzdanější přístup, proto je potíže tolik nezasáhnou. Nutnost potýkat se s nepříznivými okolnostmi může donutit některé Blížence k větší disciplíně a vnitřnímu sebezapření. Někdy během roku 2008 se to bude týkat lidí narozených 29. května až 12. června, když bude Saturn procházet kvadraturou k jejich Slunci. Z druhé strany ovšem Uran jako výzva ke vzpouře a osvobození může zapůsobit na ty, co se narodili 5.-13. června. Blíženci narození okolo 9. června schytají tlak obou těchto rozdílných planet současně a to okolo 4. listopadu. Na jednu stranu se budete chtít z něčeho uvolnit, na druhou se můžete cítit jako v kleštích díky pocitům závazků nebo odpovědnosti. Rozumným kompromisem bude nalezení vnitřní svobody v omezujících podmínkách. Blíženci narození 20.-21. června možná ještě bojují s něčím uvnitř nebo i venku, je potřeba objektivně přijmout pravdu a nepodlehnout nátlaku. Během ledna bude znamením Blíženců couvat Mars, možná budete mít pocit, že musíte stále odůvodňovat něco, co už jste udělali, než že byste mohli jít dopředu. Zbytečně se ale sami z ničeho neobviňujte, snažte se spíš napravit, co můžete. Čas na lásku a na jiné příjemné věci si vyberte od 24. května do 18. června, to bude v Blížencích působit Venuše. Slunce vstoupí do Blíženců 20. května v 18:02 letního času. Blíženci narození okolo 3. června by měli hledět více do budoucnosti. I když zatím nevíte přesně jak a co se děje, začíná se odvíjet nová etapa života. Kdo bude mít narozeniny 9. června, může zářit tento den i následující rok krásou a přitažlivostí, nebojte se to využít.

Rak (narození 22.6. až 22.7.)

Rok 2008 by měl patřit k těm příznivějším, na vaše Slunce nebudou působit žádné dlouhodobé napjaté tranzity. Výjimkou jsou Raci narození na samém začátku znamení (21.-22.6.), ti mohou v první polovině roku 2008 a pak koncem roku s někým nebo s něčím bojovat, snažte se čestně obstát především sami před sebou. Lidé narození v první polovině července mohou letos využít podporu Saturna a upevnit a stabilizovat svůj život, vše může fungovat efektivně a výkonně. Pokud jste narození navíc v druhém červencovém týdnu, pak se nebojte ani osvěžujících změn, v rámci společenských pravidel projevte svou odvahu a svůj talent. Jupiter v roce 2008 prochází protějším znamením Kozoroha, proto si stanovte rozumné a konkrétní cíle. Ideální doba k jejich dosažení bude v lednu, v září a v listopadu. Během března nebo dubna vás může popadnout chuť nějak se projevit nebo prosadit, dokážete jít neohroženě za tím, čeho chcete dosáhnout. Během července bude ideální doba na poznávání nových oblastí nebo zkušeností, je to i vhodná doba k učení. Na příjemné zážitky si udělejte čas někdy mezi 18. červnem a 12. červencem. Léto začne vstupem Slunce do Raka 21. června ve 2 hodiny let. času. Pokud máte narozeniny 25. června, pak i další rok můžete své bytí držet pevně v rukou. Raci narození okolo 9. července by to neměli s ničím přehánět, ani s ambicemi, ani s náročností požadavků. Pokud jste se narodili okolo 14.7., pak se naučte i v následujícím roce víc projevovat svou jedinečnost. A pokud máte narozeniny při úplňku 18. července, pak se snažte v dalším roce být na sebe i na druhé stejně přísní, jako starostliví a laskaví.

Lev (narození 23.7. až 22.8.)

V roce 2008 se možná nebudete potýkat se závažnými problémy, proto se snažte sami přispět k tomu, aby se všem kolem vás žilo dobře. Buďte ochránci slabších a dodávejte odvahu a povzbuzení těm, co to potřebují. Na vrcholu svých sil a možností se mohou cítit Lvi narození 23. srpna. Využijte svého vlivu, ale nesnažte se zneužít výhod jen pro sebe. Nejméně jistí sami sebou budou v roce 2008 lidé narození mezi 12. a 17. srpnem, opozicí k jejich Slunci prochází Neptun. Možná se vám mohou otevírat nové možnosti, ale věci se budou odvíjet nezávisle na vaší volbě a vůli. Možná si budete muset uvědomit, že sami jako jednotlivci až tak příliš neznamenáte. Místo zoufání nad tímto poznáním se snažte využít své touhy, sny a inspirace v nějakém tvůrčím úsilí. Nejsilněji bude Neptun působit dvakrát v obrátce. V květnu na lidi narozené okolo 17. srpna, nevzdávejte se svých snů. Začátkem listopadu se obrátí nad Sluncem těch, co se narodili okolo 14. srpna, ideály mohou nabýt konkrétnější podoby. Odvahu a bojovnou náladu vám zvedne planeta Mars někdy během května a června. Ti, co se vám připletou do cesty mohou očekávat potíže. Dobře chápat a vyjadřovat se budete od 26. července do 10. srpna, můžete toho využít při nějaké studijní cestě. A v době mezi 12. červencem a 6. srpnem bude ve Lvu Venuše, všechno dobrodružství, tvůrčí vášeň i lásku si užijte naplno. Slunce vstoupí do Lva 22. července ve 12:56 letního času. Důležitý rok začne těm, co mají narozeniny o novoluní 1. srpna. I když se to třeba nezdá, vstupte do další etapy života s důvěrou a ochotou vidět vše novýma očima. Ti, co se narodili okolo 15. srpna, by se měli i v dalším roce snažit přijímat situaci tak jak je, ale nepodlehnout žádným lákadlům a únikovým tendencím
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama