Pořád FLIRTUJE s jinými!

22. června 2008 v 11:12 | Markí |  Všechno možný:))

Pořád FLIRTUJE s jinými!

Pořád FLIRTUJE s jinými!
reklama<\/div>"); //]]>
Váš přítel neustále flirtuje s jinými slečnami, ale přesto v rámci slušnosti. A vrcholem všeho je pusa na čelo a nevinné »ahoj«? Je žárlivost v tomto případě na místě?
Chudák vlastně nic neudělal…
Není snadné koukat se, jak se váš přítel baví s jinou dívkou. Připadá vám, že ji přímo svléká očima, ale ve finále vlastně nedělá nic zlého? Je třeba se napřed zamyslet nad tím, zda se nenecháváme příliš unášet svou žárlivostí. Pokud by tomu tak bylo, tak je třeba s ní také trošičku bojovat. Nechcete se přeci stát nesnesitelnou hysterkou! Mezilidská komunikace zde je a bude. Také ji není možné zaměřovat pouze na jedno pohlaví. Bylo by to navíc divné, kdyby se partner bavil pouze s muži. Nemuselo by to dělat dobrotu.
Je prostě takový… kámoš!
Pokud jste vyloučila žárlivost, tak je třeba vzít v úvahu povahové vlastnosti partnera. Nemusí to myslet zle. Může to být prostě jeho druh jednání s lidmi - snaha zalíbit se každému. Když se to vyžene do extrému, může to vypadat jako flirt. A mnoho lidí to tak může i pochopit. Je třeba si o tom důkladně promluvit a dát najevo, že je to příčina vašich menších úzkostí.
Žádné žárlivé scénky!
V každém případě se musíte vyvarovat žárlivé scény. Mělo by jít o diskusi, kdy oba mají prostor mluvit a pokud se napoprvé nedoberete kloudného výsledku, tak nesmíte »vylítnout«. Musíte mít stále na vědomí, že nic špatného zatím neudělal, a vy se ho pouze snažíte usměrnit na pro nás přijatelnější cestu.
Těžké mu věřit… to ano
Jsou ovšem situace, kdy řešení není tak snadné. Například pokud již muž byl nevěrný. Potom je zřejmé, že v jeho chování vidíme nebezpečí větší, než když by nikdy nezahnul. Vždyť jestli již jednou podlehl, tak by se takovýchto situací měl spíše vyvarovat a ne s úsměvem debatovat dlouhé minuty…Ale ani v tomto případě to nepřežeňte. Nesekejte po něm nepříjemnými pohledy, kdykoliv prohodí několik vět s jinou ženou.
Závěrečné shrnutí
Nejúčinnější argument je v těchto případech debata s připomenutím, proč spolu jste - protože se máte rádi a nechcete jeden druhému ubližovat žádným způsobem. Musíte si ale pamatovat, že než se k takovému kroku odhodláte, je třeba si promyslet, zda jednáte oprávněně a zda nejde jen o přehnanou žárlivost.
Jak moc žárlíte na svého partnera?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama