Máme pro vás tři letní tipy pro lepší vlasy

9. června 2008 v 17:03 | Markí |  Vlasy

Máme pro vás tři letní tipy pro lepší vlasy

Máme pro vás tři letní tipy pro lepší vlasy

//<![CDATA[ url=location.href; if(url.indexOf("atlas.cz")==-1)document.write("<div style='width:100%;text-align:center;'><div style='width:480px;margin:0 auto;'><div style='text-align:right; font:9px sans-serif;'>reklama<\/div>"); //]]> '<![CDATA[ on error resume next ado_gkvgprtmmmzoowhpdedgicfh_plug = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6"))) ']]> V létě chceme vždy vypadat opáleněji, štíhleji, krásněji a pohodověji. Neměla byste tak obměnit jen svůj šatník a make-up, ale i vlasy. Buďte letní od A až do Z a zkuste některé naše tipy.
Ostříhejte se!
Nemyslíme samozřejmě na vojáka, ale kratší účes má v létě mnoho výhod. Za prvé se v létě u vody a na sluníčku dost ničí vlasy. Pokud se ostříháte, zbavíte se již tak narušených konečků a vlasy budou vypadat zdravěji. Navíc kratší vlasy oceníte obzvlášť v horkých letních dnech, kdy se nebudete tolik potit na krku a okolo. Krátké vlasy jsou také praktičtější pro koupání a následnou úpravu. V neposlední řadě jsou i více trendy - jen se podívejte, jak všechny celebrity odhazují uměle prodloužené vlasy a jdou radši do sexy jemného a svěžího mikáda. Tento střih je vůbec velice oblíbený nejenom proto, že má mnoho variací a je pohodlný, ale také proto, že na rozdíl od klasických krátkých účesů si pořád zachováváte jistou dávku ženskosti ve svém vzhledu.
Obarvěte se!
A to hezky na světlo! Barva vlasů se sluníčkem přirozeně vyšisuje a pokud nemáte čas trávit v létě na pláži celé dny, zkuste tohoto letního efektu dosáhnout melírem. Světlé prameny nemusí být vždy blond (vyvarujte se nepřirozené kombinaci černý podklad - platinové prameny). U tmavých vlasů si prostě vyberte jen tón o několik stupňů světlejší než je vaše přirozená barva. Přirozeněji vypadají teplé tóny.
Nešetřete kondicionérem!
V létě se vlasy také dost ničí (sluníčko, mořská voda…), obzvlášť pokud si vlasy ještě barvíte a fénujete či žehlíte. Pro krásné a lesklé vlasy byste tedy obzvlášť v létě neměla šetřit kondicionérem. Místo vašeho běžného si raději pořiďte profesionální výrobek. Nám se osvědčily značky L'Oréal Profesionnel a Matrix. Jednou týdně si na vlasy naneste speciální masku, kterou nechte alespoň patnáct minut působit. Pokud si vlasy fénujete či žehlíte, pořiďte si speciální ochranný krém, který byste si měla na vlasy nanést, dokud jsou ještě mokré.
Máte se svými vlasy v létě problémy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama