Horoskop: Týdenní

3. června 2008 v 13:45 | Markí |  Všechno možný:))

Horoskop: Týdenní


Beran (21.3. - 21.4.)

Snažte se přes případné problémy, na které v tomto týdnu narazíte, přenášet s humorem. Osvěžující mohou být vtipné komentáře vašich vlastních nedostatků. V sobotu nebo v neděli vám udělá radost setkání se starými kamarády.

Býk (22.4. - 21.5.)

V pondělí a v úterý jezte co nejméně, budete se cítit lehce a příjemně. Ve středu zvládnete nejvíc práce, ale nenechte se honit žádným svým nadřízeným, udržujte si pěkně své obvyklé tempo, na které jste zvyklí.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci narození 3. června začínají novou osmiletou etapu svého života. Kdo z vás má narozeniny ve středu, má šanci během příštího roku tvořivě se prosazovat a zvýšit své společenské postavení.

Rak (22.6. - 21.7.)

V tomto týdnu můžete získat velmi důležité informace. Pokud zcela náhodně potkáte někoho, na koho jste právě mysleli, nebuďte překvapeni a využijte situace. A pokud někoho potřebujete potkat, zkuste na něj chvíli myslet

Lev (22.7. - 22.8.)

Vaší nejsilnější zbraní bude sebejistota, přirozený šarm a úsměv. Pravděpodobně se nevyskytne žádný zádrhel, můžete mít pocit, že vám svět leží u nohou. Pokud si ale nebudete hýčkat dobré vztahy, problémy se objeví záhy.

Panna (23.8. - 22.9.)

Nedělejte svou práci obvyklým zaběhnutým způsobem. Velmi vám pomůže, když se zeptáte na zkušenosti jiných lidí, když budete více přemýšlet a hledat nové způsoby. Pokud potřebujete něco domluvit s více lidmi, ideální bude sobota.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Začátkem června si můžete prožít opravdu hezké dny. Nedělejte nic, co dělat nemusíte, ostatní se vám bude dařit samo od sebe. O víkendu bude ideální doba pro setkávání nebo pro seznamování.

Štír (24.10. - 22.11.)

Přestože okolo vás bude vládnout smích a veselí, vám se možná nebude chtít sdružovat se s druhými, plytce klábosit a povrchně se bavit. Přiznejte si sami, zda by vám to jednou za čas neprospělo.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Čeká vás možná velmi živý a zajímavý týden. Zařaďte do svého programu více fyzických aktivit, ideální budou sportovní hry nebo běhání v přírodě. Nejsilnější přesvědčivé argumenty budete používat v neděli.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Vaše ztuhlé kosti nejlépe rozhýbe sluníčko a aktivní pohyb. Prozkoumejte, kde jsou v blízkosti vašeho bydliště zajímavá místa, kde jste ještě nebyli. Největší objevy vás čekají blíž, než byste čekali.

Vodnář (21.1. - 18.2.)

V tomto týdnu se můžete snadno zamyslet nebo zapovídat a čas vám bude velmi nepozorovaně, ale nekompromisně utíkat mezi prsty. Vyvarujte se práce do nočních hodin, raději si jděte zaběhat a pracujte brzy ráno.

Ryby (19.2. - 20.3.)

Snažte poslouchat a skutečně vnímat to, co vám někdo říká, zejména, pokud vám chtějí něco sdělit vaše děti. Možná to bude důležité. Vyjádřete se nahlas, položte jim nějaké otázky, nenechte jejich slova znít do prázdna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama