Horoskop na rok 2008

22. června 2008 v 13:04 | Markí |  Všechno možný:))
Horoskop na rok 2008

Beran:

Práce
Konečně máte šanci se plně realizovat v kariéře. Ať už se věnujete kreativním povoláním, obchodu nebo průmyslové činnosti, ve všem získáte úspěšné chvilky. Duben vám dá příležitost, jak začít něco znovu a víc úspěšně. Mars vás podporuje stejně jako Pluto a Slunce. Podnikatelské aktivity vám vyjdou, pokud vše můžete zaručit neúnavnou pílí a pracovitostí. Na konci roku všechno potvrzujte přesnou administrativou, kterou ještě nezvládáte dobře, hlavně faktury a smlouvy kontrolujte stále!
Vztahy
V tomto roce byste měli být méně sebevědomí a přátelští, než minulý rok. Nebudete mít tolik štěstí v lásce, především pánové budou dobývat ženy ze svého okolí spíš schopnostmi a inteligencí. Venuše naznačuje, že v březnu nebo dubnu přijde dobrá příležitost pro lásku. Cizince se snažte získávat hlavně v období srpnových dovolených. Zažijete hodně radosti, vtipných situací i rychlého sexu s náhodnými partnery. Slunce naznačuje, že v prosinci najdete někoho, kdo vás bude víc podporovat.
Peníze
Čím víc rok postupuje, tím víc je pravděpodobné, že máte smysl pro drobnosti v účtech. Saturn vás vede do administrativní činnosti, ale máte sklon využívat blízké, proto si dejte dobrý pozor a snažte se zisk stabilizovat. Především v exportu průmyslového zboží a skrze spolupráci se státním sektorem vyděláte, v květnu díky společníkům a kolegům. Jen v říjnu musíte dost zabrat, abyste netratili. Pluto má pevný vliv, který bohatství později potvrzuje. Máte proto náladu na luxusní nákupy, ale taky šetřte.
Zdraví
Především sport vám umožňuje věnovat se tomu, co vám přináší výhody a zisk. Minulý rok jste se naučili hodně pohybu a optimistické náladě, ale tento se asi budete potýkat s chronickými problémy způsobenými workoholismem. Saturn vám naznačuje, abyste dodržovali pracovní dobu a uměli odpočívat. V červnu a červenci pozor na stav krční oblasti, mohli byste si natáhnout svaly. A taky si chraňte hlavu. V září sport omezte, hrozí vám zlomeniny kostí. Věnujte se hlavně joggingu a pomalému posilování

Býk:

Práce
Pokud jste se rozhodli být zaměstnáni při správě většího majetku, v bankách nebo ve velkých energetických závodech a rafinériích, udělali jste výborné rozhodnutí. Můžete výrazně pracovat na své kariéře a jistějších výdělcích, než které jste sami chtěli očekávat. Taky můžete lépe nakládat se staršími nemovitostmi a prodejem komodit a surovin. Pro druhé pololetí si klidně zvolte účetní povolání, bude stejně výhodné. Zdá se ale, že někteří z vás na konci roku upadnou do pasivity, proto pozor! Víc se vzdělávejte v cizině!
Vztahy
Přece jenom pozitivní vazba mezi Saturnem a Jupiterem znamená, že jste možná objevili někoho, kdo vám může zůstat na dlouho blízký. Máte smysl pro upevňování stabilních vztahů. Proto se snažte partnera udržet už proto, že je tak vnímavý v sexuální oblasti. Krásný bude především květen, v té době buďte i vy aktivní v lásce a vzájemném přibližování se. V září se určitě vydejte na dovolenou, která by mohla být záležitostí snů, pokud tedy toužíte potkat někoho nového v zahraničí. I Vánoce budou šťastné.
Peníze
Tento rok máte jistotu v příjmech, které vám chodí na účet s velkou pravidelností, hlavně díky zahraniční spolupráci. Je to pro vás lepší, i když jste jako zaměstnanci závislí na odměnách a na změně kurzů valut. Chtěli byste více získávat z nějakého dědictví, ale raději si nechejte poradit od starších poradců v ekonomii, dobře vás navedou. V březnu málo nakupujte věci do domácnosti, Mars vám dělá problémy s autem, stejně jako Venuše s útratami. Máte ale před sebou vidinu růstu, proto jste ochotni se na chvíli omezit.
Zdraví
Tento rok budete postupně silnější a silnější. Pokud máte chronické problémy s kostmi nebo kůží, nová medikace vám pomůže. Především na stehnech a nohách půjde o větší zlepšení. Svěřte se do péče odborníků. Potřebovali byste lázně, nejlépe někdy na podzim, kdy se vše může dobře uzdravit. V září nebo řijnu se vám může zdát, že se díky vašemu aktivnímu postoji věci dále zlepšují. Chraňte si dobře duševní zdraví a příliš nejezděte automobily po zahuštěných silnicích. Využívejte výlety po horách.


Blíženec:

Práce
Budete hodně v zaměstnání, ale může vás to bavit. Nemálo z vás se vydá za mírným dobrodružstvím. Pokud pracujete pro nadnárodní firmu, můžete si najednou vydělávat víc, než jste čekali, taky se dost poučit a vlastně dovzdělat v kurzech. Pozitivní Slunce a Neptun to jasně říkají. Pokud jste mediální pracovníci nebo odborníci v prodeji, logistice a v dopravě, o to je to lepší. Naučíte se lépe podporovat tým a vidět vztahy. Větší množství tento rok získaných poradců,by vám mělo vydržet i nadále.
Vztahy
Na začátku roku se asi budete chtít více prezentovat v okolí svých nejbližších. Proto si najdete někoho milého, nebo ve stávajícím partnerství objevte svou dominanci. Potřebujete i rozumného přítele, nejen sexuálního partnera. Mužům budou jejich ženy více oporami. Hodně si užijete jejich citlivosti, i když to navenek nedáte znát. U některých se více rozvinou vztahy ke starším lidem, proto nebudete váhat chovat se solidněji. Únor je měsíc, kdy byste se měli hodně pobavit a zabývat vztahy, v září bude hodně sexu.
Peníze
Některým z vás se nečekaně zvýší platy, především pokud se dokážete pohybovat mezi lidmi a kolegy a jít za svými cíli. Protože platy u cizích firem a díky marketingu jsou vyšší, můžete si dovolit více pořizovat i hypotéky. V březnu a září nenakupujte cokoliv vás napadne, jinak si přikupujte nábytek, budete ho více potřebovat. Auto na leasing a je taky na vašem zvážení, ale v říjnu do toho zkuste i díky firmě jít. Stabilní trendy v ekonomice vám vyhovují a přizpůsobujete se jim lépe, než by čekalo i vaše okolí.
Zdraví
Organismus bude závislý na tom, jak dlouho budete chtít pracovat. Máte sklon kvůli postavení přehánět, proto by se to mohlo ukázat v problémech s kostmi. V dubnu pozor na možný problém s vymknutou nohou, dobře si kontrolujte své boty. Saturn i Neptun vám ve vylepšování tělesné stavby přejí, proto posilujte a provádějte aerobik. Vyhýbejte se více syntetickým jídlům a jezte zdravější biopotraviny. V listopadu hrozí duševní pnutí a větší problémy s nervy, proto byste se měli snažit omezovat cestování.

Rak:

Práce
Vaše situace je zvlášť pro vaši povahu tento rok neustálená. Hodně z vás si vyzkouší práci v kanceláři, budete mnohem víc nuceni spolupracovat s úřady a administrativou. Taky ale na úkor mezilidských vztahů. Zdravotní sestry, obchodníci jistě podlehnou vábení nových zkušeností, ale raději místo neměňte. Nebraňte se zkušenostem starších, především pokud dobře znáte ekonomické poučky. Na cesty se vydávejte v březnu nebo červenci. Budete úspěšnější ve službách a kosmetice, klientela bude solventnější.
Vztahy
Tento rok na ní čas mít nebudete. Neptun spíš přidělává problémy ve vztazích a ostatní planety se taky netváří nijak nadšeně. Musíte si vylepšit především situaci doma, i když často budete chtít navštěvovat příjemné lidi, jinak třeba budete muset žít sami. Březen nebo listopad může být dobrým měsícem na nalézání dobrého vztahu, ale nemusí trvat příliš dlouho. Venuše radí, abyste kvůli vlastním rozmarům nerozbíjeli své stálé vazby, které doposud máte. Naučte se přizpůsobovat a lépe naslouchat.
Peníze
Financí budete potřebovat dost. Zdá se taky, že si je musíte vypracovat a nezískáte je jako dar od partnerů. Objevte předpoklady pro získání a udržení stabilních postů, potom umíte být přející a štědří lidé. Vaše nápady ve službách nebo úřední oblasti budou zajímavé, ale o peníze musí raději žádat vaši zkušení kolegové a přátelé. Měli byste objevovat nové možnosti investic, především v nemovitostech nebo správě majetku a řemeslných dílen. V listopadu můžete využít své dosavadní šetrnosti.
Zdraví
Vaše situace je zvláštní. Dávejte si dobrý pozor na stav vašich kostí, především na nohách a hrudníku. Častější rýmy a katary si musíte ohlídat v zimě i na jaře. Jezte více ovoce a berte vitamín C. V červenci hodně plavte, ale pokud možno v řece nebo moři, v bazénu získáte hodně bacilů a virů. Na podzim budete celkově slabší a vystresovaní, zdravá dieta vám proto pomůže lépe, než čekáte. Zajímejte se více o meditaci, power jógu a jiné posilující a uklidňující cvičení, na vašem organismu to bude hned znát.

Lev:

Práce
Situace nebude tolik stabilizovaná. Podle všeho to vypadá, že především pracovníci průmyslových a administrativních odvětví budou mít potřebu získávat možnost větší pravidelnosti platů. Jupiter ale říká, že když se aspoň na čas vydáte do zahraničí nebo dál od domova, výsledek bude jistější. Hlavně dovoz produktů, materiálu nebo obchod vynese více peněz. Především květen a červen je určen aktivním pracovníkům managementu firem a podnikatelům. Na konci roku buďte víc doma a kontrolujte účty.
Vztahy
Tento rok prožijete rozporuplně. Chcete na lidi působit jako výjimečné typy, ale nedokážete být příliš citliví vůči kolegům. Budete trochu přehlížet jejich lidské a vztahové potřeby. Od března díky vlivu vládnoucí planety budete vášniví, ale spokojte se se sexem ve stabilním vztahu. V milování se vám bude dařit v dubnu a na přechodu srpna a září, ale i před Vánoci. Budete fungovat více zaměřeni na kariéru, lásku to však zasáhne taky. Neptun touží po změnách a blízkosti s partnery, se kterými si máte ale i co říct, toho není nikdy dost. Hodně partnerů můžete potkat v dopravních prostředcích.
Peníze
Jejich výše na vašem účtě se bude odvozovat od vaší pracovitosti a ctižádostivosti v rámci postavení ve firmě. Podle Saturnu to vypadá, že se sice musíte osobně umět omezovat, ale v červenci a srpnu budete mít výdělky větší. Především při správné spolupráci s úřady. Pokud máte akcie v lesnických a energetických podnicích, zhodnotí se dobře. Měli byste uvažovat o nákupu pozemků, ale ne přes realitní kanceláře. Ke konci roku se dostanete do jisté závislosti na druhých, proto si dejte pozor na kolegy.
Zdraví
Tento rok bude hodně o vyhýbání se virovým onemocněním díky kvalitní hygieně a životnímu stylu. Především v únoru a červenci můžete být oslabení. Kromě funkce oběhové soustavy si kontrolujte, jestli jíte biopotraviny, bude to důležité. Chronické problémy s krví nebo tlakem musíte řešit už v únoru, díky vlivu Marsu a Merkuru se situace brzy vylepší. Na začátku léta varuje Jupiter i Uran před rychlou jízdou autem, budete mít totiž sklon k mikrospánku. Kdybyste si pro ozdravný pobyt na horách nebo u moře zvolili prosinec, bylo by to ideální.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik je ti let?

10 7.8% (42)
11 8.2% (44)
12 8.9% (48)
13 10.8% (58)
14 14.2% (76)
15 10.1% (54)
16 8.9% (48)
17 8.6% (46)
18 7.3% (39)
19 8.4% (45)
20 a více 6.9% (37)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama