Horoskop 2008

22. června 2008 v 13:07 | Markí |  Všechno možný:))
Horoskop 2008

Panna:

Práce
V lednu budete mít hodně práce, při které se musíte naučit ovládat nové programy na počítači nebo nové techniky při manuální práci. Ale podle všeho budete brzy dělat lukrativnější činnost než doposud, přeje vám Jupiter. Ti z vás, kteří v sobě neobjevili obchodníky, by to měli změnit už v dubnu. Zajímavé výdělky čekejte hlavně na podzim, především v nákupu nemovitostí nebo zboží do domácností. Bankovnictví a administrativa je obor pro vás, přijde k vám dost příležitostí, jak ukázat vlastní schopnosti.
Vztahy
Na začátku roku budete hodně ovlivněni prací a lepším vyděláváním peněz, proto si lásky tolik neužijete. Na přelomu března a dubna se ale díky Venuši dočkáte spokojenosti ve svém stabilním vztahu, který vás naplňuje. Od začátku května do půli srpna byste měli pobývat mezi lidmi. Zažijete zajímavé erotické chvilky, milostný život se vám plně rozvine. Stejně tak i v listopadu budete erotice otevření. Bude se o vás ale pokoušet někdo z vašeho zaměstnání, snažte se využít možnost konečně se v lásce otevřít.
Peníze
Od začátku roku vám bude vynášet zlepšené postavení, které jste si dobyli a budete dobývat po celý rok. Saturn vám dává příležitost, abyste si situaci vylepšovali, ale jednali pomalu a strategicky. V březnu si dejte pozor na podvodníky, kteří se z vás snaží vylákat vyšší peněžní částky na pojištění nebo do podivných spekulací. Dovolenou si kupte na polovinu května. Najdete výhodné možnosti a hodně si užijete. Na podzim nedávejte příliš mnoho peněz partnerovi nebo osobám z vaší rodiny, rychle je utratí.
Zdraví
Už v březnu si budete muset dát velmi dobrý pozor na ochranu nohou a průdušek, především astmatici. Zima nebude mírná, Mars i Jupiter varují. Na začátku jara budete unavení, váš krevní tlak se neukáže jako stálý. Na podzim, kdy míváte nejvíc síly a vitality, byste měli hodně běhat a chodit. Potřebujete zlepšit svou motoriku a lepší zažívání. Při pravidelnosti budete mít štěstí. V prosinci pozor na duševní problémy, které vám způsobí někdo jiný. Omezte se proto hlavně na pobývání doma a méně sledujte zprávy.

Váhy:

Práce
Potřebujete lépe kvalifikovanou práci, než zastáváte. Protože jste inteligentní, zapište se do všech nudných kurzů, které vám nabídnou vaši nadřízení. Budete mít problém používat dokumenty a především v březnu vám Merkur i Jupiter ukážou problém s administrativou. V květnu a červnu se budou mít dobře obchodníci, prodejci a kreativní lidé. Stejně tak ale zažijou štěstí studenti, kteří skvěle zvládnou zkoušky. Pokud pracujete pro velké firmy, musíte umět najít pravidelnost. V říjnu a listopadu si budete užívat víc odpočinku.
Vztahy
V únoru se ukáže, že láska kvete za každého počasí, i když by měla být provozována hlavně doma. Především ženy pro tento rok budou obzvlášť citlivé a vnímavé. Vyhýbejte se příliš fyzicky silným osobám, může jít o násilníky. Až v říjnu si lásku a sex užijete plnými doušky, proto se připravte na citlivé kolegy. Pluto i Venuše vám přinesou disponovaného partnera, který by měl být vnímavý. Nebo se toto všechno projeví u vašeho stávajícího partnera, kterého si lépe hýčkejte. Rafinovanost potěší nejen vás.
Peníze
Vaše příjmy nejsou vždy příliš pravidelné. Proto byste se měli především v březnu zamyslet, jestli neprovádět jiné povolání než to, které máte. V srpnu vám s kariérou víc pomůžou vaši kamarádi. Důležitý pro vás může být především podzim, kdy vyděláte díky dobrým vztahům s klienty, které znáte dlouho. Musíte být ale vydatně pracovití, jak říká Merkur i Saturn. Hlavně se nespoléhejte na štěstí, jak se zmiňuje vazba Jupiteru. Pro výdělek se nesnažte věnovat hrám a spekulacím. Raději se zajímejte o rady svých rodičů.
Zdraví
Ze začátku roku musíte ihned začít pravidelně cvičit. Stačí ale míčové hry v tělocvičnách nebo pořízení si rotopedu do bytu. Nesmíte prostě zahálet, jak říká Merkur i Jupiter. V dubnu budete mít problémy s koleny, proto je často masírujte. Potřebujete častý pobyt v přírodě, hlavně v červnu, jinak se může zhoršit stav vaší dýchací soustavy, což poznají alergici. Na konci srpna si můžete stěžovat na problémy s kůží. Pro tento rok pijte mnohem méně alkoholu, určitě by se vše brzy odrazilo na duševním stavu a depresích.

Štír:

Práce
Nezdá se, že byste ve své práci měli vyniknout, spíš se budete muset naučit lépe jednat s klienty. Pokud pracujete v kontaktních povoláních, jako je prodej, restauratérství a marketing, musíte si dát pozor na nepříjemné chování a nálady. Může vás to stát i kvalitní místo. Především na konci května to bude složité. Štěstí naopak budete mít celý rok díky znalostem jazyků, jak říká Jupiter. Hodně získáte, pokud jich umíte víc. Nebojte se sami prezentovat především v červenci a listopadu. Díky tomu zažijete úspěch i pobavení.
Vztahy
Na začátku roku budete duševně závislí na partnerovi, snad i proto navštěvuje své přátele. Na jaře budete přitažliví pro vlastní nadřízené, především pro ty starší, kteří o vás mají i sexuální představy. Dejte si proto pozor na vyzývavost, když nic nechcete provádět. V červenci si můžete vybírat milence nebo partnery podle vašeho gusta, ale díky Venuši budete raději, když se z pasivity probere váš stálý a milovaný partner. Před Vánoci můžete zažít uragán vášní, které vás dokážou hluboce uspokojit hlavně doma.
Peníze
Tento rok budou mít rychlý průběh. Proto si dejte pozor, jak s nimi nakládáte a získáváte je pro sebe. Umíte si najít dobré partnery do podnikání, i vaši sourozenci vám pomůžou. Hrozí ale drobné krádeže. Peněženku mějte dobře uschovanou. Nebojte se o penězích jednat s odborníky, především v bankách a díky poradcům, protože vám to hodně dá. Naučíte se lépe spravovat vaše zisky. Především na podzim si peníze dokážete lépe užívat, ale Saturn je zaměřen proti rozhazování. Nakupujte s jasným rozmyslem.
Zdraví
Na začátku roku asi budete trpět nechutenstvím, takže můžete držet fungující diety. Ale bez síly z vydatné stravy dlouho nevydržíte. Chronické problémy se zažíváním a vylučováním musíte však řešit brzy, už březen vám přinese jisté zlepšení. Jen výjimky budou potřebovat operaci. Můžete se taky jednoduše zranit při nakládání s předměty při různých stěhováních. Hlavně v říjnu budete svěžejší lidé. Choďte pravidelně plavat nebo do sauny. Problémy s plicními katary řešte nejraději bylinnými preparáty.

Střelec:

Práce
Podle postavení hvězd se zdá, že se práce pro vás konečně stane víc výdělečnou. Vsaďte na své přátelské vazby a přející kolegy. O hodně si polepšíte především díky vlastním schopnostem naučit se být stabilnější. Pokud máte tvořivé zaměstnání, nebo jste řemeslníci, půjde vám to jednoduše od ruky. Jestli pracujete v obchodě nebo zábavním podniku, hodně vyděláte. Luxusní zboží se bude taky prodávat dobře. Firmy a obchody zakládejte především v druhé půli srpna a na začátku prosince.
Vztahy
Tento rok byste měli najít hodně přátel, především žen. Díky postavení Jupiteru to vypadá, že budete mít štěstí ve vztazích s klienty i na dálku. Zažijete hodně hmotného potěšení. V únoru to vypadá na různé partnerské neshody. Musíte proto slevit ve svých erotických očekáváních ohledně partnera. V červnu můžete všechny zanedbávat, proto se dočkáte opravdu zvláštních reakcí blízkých. Měsíce srpen a září by ale měly být plné lásky, tolerance a návratů lidí, kteří se nešťastně rozešli. Budete zářit jako slunce.
Peníze
Máte štěstí v podnikatelské oblasti, ale začnete vydělávat i jako manažeři a organizátoři aktivit. Více peněz byste mohli získat díky vašim přátelským stykům ve společnosti, ale především díky kreativitě a nápadům. Nebojte se s důvěrou investovat do komodit. Máte předpoklady, aby se vše dobře rozvíjelo. Moc nenakupujte zboží v červnu a listopadu, jinak buďte velkorysejší v ohledech skladování zboží. Máte potřebu nějak odškodnit svou rodinu, společná dovolená v srpnu se proto vyplatí. Nešetřete na ní.
Zdraví
Především únor bude dělat problém vašemu krevnímu tlaku, možná i oblasti krčních svalů. Nebojte se vydávat na dlouhé túry na běžkách nebo pravidelně cvičit kosti při aerobiku. V červnu bude dobré, abyste se o víkendech vydávali na pravidelné výlety se svými známými, pokud je to možné. V listopadu pozor na zranění horní části těla, buďte opatrní při práci i sportu. Díky Jupiteru to ale vypadá, že se tento rok dokážete vyhnout větším problémům. Máte více štěstí, ale taky tendenci častěji odpočívat.

Kozoroh:

Práce
Vaše pracovní schopnosti jsou skvělé. Ale připadá vám, že je musíte neustále procvičovat na kurzech. V kancelářských profesích a v učitelství vám to jde skvěle. Podle Merkuru, Saturnu i Marsu se zdá, že budete velmi úspěšní a dokonce se naučíte lépe vyjadřovat a prezentovat vlastní schopnosti. Proto se především na jaře snažte víc dokazovat druhým, do jaké míry jste silní. Na podzim už pro sebe budete nacházet i lepší pracovní postavení.
Vztahy
Začátek tohoto roku naznačuje, že situaci hodně využijete a hlavní vaší snahou je upevnit si vztahy s nejbližšími. Venuše vypovídá, že už leden může být zajímavý. Jinak jste skromní a vaše laskavost se přenáší i na partnera. Především květen a červen bude více otevřený lásce a pochopení v partnerství. Pokud chcete rozvinout zajímavý vztah, vydejte se v květnu nebo prosinci na hory. Potkáte zajímavou osobu, která se vám bude chtít věnovat celkově. Víc si vás oblíbí vaši sousedé, proto je častěji navštěvujte.
Peníze
Víte, že musíte poctivě pracovat, i když vám zisky plynou z obchodu. Cizina vám dodává hodně finanční jistoty. Jako jedni z mála budete mít v lednu a únoru peníze, abyste nakupovali věci domů i do firmy s výhodnou slevou. Budete v tom úspěšní. V květnu se vydejte na chvíli za hranice, dosáhnete zisků při nákupu i prodeji. Víc vyděláte taky na schopnosti přesvědčovat druhé, jako pojišťovací agenti nemáte větší konkurenci. Účty tak půjdou do plusových čísel, ale nevydávejte příliš za potřeby partnera.
Zdraví
Máte s ním menší problémy, protože pracujete pravidelně a účelně odpočíváte. Díky Marsu a Jupiteru máte více vitality a síly, kterou můžete potvrzovat strečinkovými cvičeními a pobytem v posilovně. Zeleninu jako česnek nebo cibuli a přírodní látky užívejte pro posílení organizmu taky. Podle všeho se v květnu můžete cítit hodně šťasně, proto často choďte na výlety. Na začátku léta nepřehánějte činnost, jak naznačuje Luna, ale naučte se jógická dýchací cvičení. Pobyty na skalách vám dají dobrou náladu.

Vodnář:

Práce
Více štěstí zažijete, když se budete snažit o povolání, která jsou spojená s kontaktem s lidmi. Jako recepční velkých firem, lidé v komunikaci nebo P. R. agenturách se můžete uplanit lépe. Výuka jazyků může mít rychlý průběh a vy pochopíte, že vám chyběla jen stálá konverzace. Merkur i Venuše se na všechno dívají pozitivně. Zaměstnání spojené se zdravotnictvím a marketingem vám přinese hodně nových zážitků. Stres už zvládáte dobře, nepracujte ale tam, kde vám nevěří a podvádí vás, potřebujete důvěru a přátelství.
Vztahy
Především ve vašich citech budete mít tento rok nejistotu, která je způsobená vaši pasivitou a závislostí na druhých. Díky vlivu planety Neptun sice můžete potkávat zajímavé osoby s dobrým postavením, Luna přeje seznamování, ale cítíte se jakoby oslabení. Přesto měsíc červen by mohl být plný sexu a radovánek, Venuše to postavením jasně ukazuje. V říjnu budete pro partnera hodně důležití, užijete si jeho nekončícího zájmu. Díky vlastní přátelskosti získáte hodně zajímavé kontakty, možná i v lékařském prostředí.
Peníze
Neptun se pozitivně tváří na přátelské vazby a schopnost dělat společníky ve firmách. Patříte sice k pracovitým lidem, ale potřebujete větší odměnu, už kvůli spokojenosti doma. Snažte se všechno zdůraznit a vymluvit si to, ale musí vám pomáhat kolegové. Vůbec vaše schopnost získávat z obchodu a reklamy se zvětší, přesto jste závislí na druhých. Nebojte se hodně vydělávat v červnu a září, protože tím nemálo získáte, když se ostatní baví. V prosinci si už můžete koupit i luxusní zboží. Dárků bude tento rok dost.
Zdraví
Máte s ním menší problémy, protože pracujete pravidelně a účelně odpočíváte. Díky Marsu a Jupiteru máte více vitality a síly, kterou můžete potvrzovat strečinkovými cvičeními a pobytem v posilovně. Zeleninu jako česnek nebo cibuli a přírodní látky užívejte pro posílení organizmu taky. Podle všeho se v květnu můžete cítit hodně šťasně, proto často choďte na výlety. Na začátku léta nepřehánějte činnost, jak naznačuje Luna, ale naučte se jógická dýchací cvičení. Pobyty na skalách vám dají dobrou náladu.

Ryby:

Práce
Více z vás bude pracovat v dopravě, logistice i administrativě, taky v exportu a importu zboží. Bude se to týkat komunikačních a IT firem, ale stále častěji taky zajímavých přírodních a potravinářských produktů z hlediska ekologie. Můžete více podnikat, rozumíte dobře svým nápadům. Pro úspěch potřebujete pracovat především o letních prázdninách. Tak v tu dobu oželte dovolenou a poznáte svá lepší manažerská rozhodnutí. Nevěnujte se ale příliš riskantním, fyzicky náročným podnikům. Vždy situaci rychle stabilizujte.
Vztahy
Tento rok se do všeho dostanou otázky přátelství, do vašeho partnerství taky. Hledejte jistotu v přátelství se staršími lidmi, kteří vám dobře poradí. Nezdá se, že byste byli zrození pro stereotypní život, ale dlouhodobá vazba mezi Saturnem a Jupiterem vás možná donutí potvrdit déletrvající fungující vztahy. Březen, červenec a listopad pro to můžou být ideální. V tomto roce jinak nebudete příliš útoční. Spíš se budete snažit potvrzovat si vztahy mezi vámi a blízkými, naučíte se užívat si tance i sexu na pláži.
Peníze
Zdá se, že budete mít šanci pořádně si vydělat, pokud se nebudete bránit spolupráci se staršími přáteli a poradci. Hlavně díky bankovním produktům získáte větší jistotu, především při jednání se zastoupeními zahraničních podniků. Snažte se nakupovat více surovin než přístrojů. Taky něco investovat do nemovitostí a starožitností. Může se vám to nečekaně vyplatit během celého roku, jak říká Slunce, Saturn, ale nakonec i výrazná síla Jupiteru. Budete se cítit bohatší a úspěšnější, když budete aktivní v týmu.
Zdraví
Budete se muset dobře starat o vlastní nervy, především v oblasti nohou. Červen jasně naznačuje, že musíte mít víc v pořádku lymfatický systém. Nechejte si dělat masáže a hlavně zábaly v oblasti celého těla. Wellness salóny vám pomůžou. Pánové tento rok asi budou častěji u dermatologa, nebojte se ale za ním jít, stejně jako dámy. V září půjde o praktickou věc, protože nečistoty ve vodě a na cestách vám mohly ublížit. V říjnu si dejte lepší pozor na stav vašich třísel! Při sportu a posilování neprovádějte zbrklé pohyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama