Bobujte proti tukům – skořicí!

30. června 2008 v 11:14 | Markí |  Moda a vše kolem ní

Bobujte proti tukům - skořicí!

Bobujte proti tukům – skořicí!

//<![CDATA[ //]]> '<![CDATA[ on error resume next plugin = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6"))) ']]>
Víte, že skořici využijete nejen ve vaší kuchyni? Má totiž i jiné blahodárné vlastnosti. Vyzkoušejte skořicový zábal na tvarování postavy a proti celulitidě.
Skořici si většina z nás spojuje se pečivem, čajem a jinými dobrůtkami. Toto koření má ale nejen své nezaměnitelné místo v naší kuchyni, ale významně pomáhá i při detoxikačních kúrách a v léčebné kosmetice. Jedním z využití je skořicový zábal proti celulitidě a tukům.
Co se zlepší?
Zábaly působí na dvě věci zároveň. První je váha a druhou celkový vzhled kůže. Už po prvním týdnu je vidět zřetelný úbytek váhy. Hubnete a přitom relaxujete. Zábal působí pozitivně i na nepravidelnosti kůže, celulitidu a křečové žilky.
Základ? Skořicový krém
Základem je krém, kterému se říká skořicový, protože skořici opravdu obsahuje a krásně po ní voní, ale důležité jsou i jiné jeho složky. Nedílnou součástí jsou výtažky z břečťanu, lískových oříšků a olej ze zázvoru a už jmenované skořice. Nanášení krému je pouze první část procedury.
Bez bandáže to nepůjde!
Má za úkol zlepšit metabolismus buněk, krevní oběh a tím detoxikovat organismus. Samotný krém ale je na naše tuky krátký. Druhým krokem je bandáž. Ta zajišťuje, aby toxiny opravdu byly z těla vyvedeny. Všechny ošetřované části se pokryjí speciální fólií tak, aby vznikl rovnoměrný tlak. Fólie způsobí tlak pod kůží, čímž se stimulují lymfatické a krevní cévy a lépe odvádí tekutinu z buněk spolu se zplodinami do orgánů a jimi z těla ven. Je třeba dodržovat pitný režim a vypít až tři litry vody denně.
Kolikrát na proceduru?
Optimální je sedm až deset návštěv. V prvním týdnu zábal provedeme dvakrát až třikrát, poté jednou týdně. Aby se proces detoxikace udržel i po procedurách, je dobré si alespoň jednou měsíčně na zábal dojít. Doba jednoho ošetření je zhruba šedesát minut. Skořicovou péči byste si neměla nechat ujít. Zábal působí i preventivně a lze jej doporučit téměř každému. Obvykle je procedura finančně dostupná a provádí se v kosmetických salónech, lázních nebo soukromých praxích.
Už jste vyzkoušela skořici na vlastním těle?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co byste si vybrali?

5 miliard korun 16.2% (145)
Lásku 35.4% (317)
Vracet čas 17% (152)
Být neviditelný 5.7% (51)
Mít kouzelný prsten 25.8% (231)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama