Top 8 letních tipů pro krásné vlasy

26. května 2008 v 19:42 | Markí |  Vlasy

Slunívlasyčko, teplíčko - možná to zní nádherně, leč pro tvé kadeře to taková nádhera není a z ostrých letních paprsků se tvé vlasy příliš neradují. My jsme se náhodně zeptaly několika holek, jak péči o vlasy v létě řeší ony. Dočti se o těch nejzaručenějších radách!
Mona, 15: "Máma mi poradila, abych si své vlasy po slunění se na pláži umyla ve sprše vlažným mlékem. A skutečně to funguje! Mé vlasy jsou po mléce krásně silné a lesklé."
Katka, 18: "Přestože o své vlasy dbám po celá rok, můžu přiznat, že v létě si na péči dávám záležet snad nejvíc. Alespoň třikrát týdně si do vlasů vetřu kvalitní vlasovou masku a nechám působit i hodinu. Vlasy jsou pak mnohem odolnější a hladší."
Andrejka, 16: "Můj tajný trik může vyzkoušet úplně každá. Pořiďte si malou stříkací lahvičku, její 1/3 naplňte kondicionérem, zalijte vodou a dobře protřepejte. Během opalování na koupališti si tento mixík několikrát nastříkejte do vlasů, hlavně předtím, než půjdete do vody."
Hanďa, 15: "Loni jsem si pořídila speciální sprej, který vlasy chrání před škodlivými slunečními vlivy. Jednoduše si zajděte do drogerie a nějaký si vyberte. Já jsem s tím svým velmi spokojená."
Hanka, 17: "Často se mi třepí konečky a v létě je to vážně hrůza! Stačí den na slunci a mám na hlavě něco jako slámu. Naštěstí jsem objevila kouzelný trik - před spaním si suché konečky potřete kapkou olivového oleje (ne celé vlasy a už vůbec ne pokožku hlavy!), zabalte do ručníku a ráno si vlasy umyjte vlažnou vodou ve sprše."
Denča, 14: "S kámoškou si občas rozmačkáme jedno celé avokádo a pak si ho navzájem natřeme do vlasů. Vyzkoušejte to taky. Stačí, když jej ve vlasech necháte sedm minut a budete mít lví hřívu."
Mája, 14: "Odmalička mám neuvěřitelně suché vlasy a v létě je to úplně hrozné. Když ale budete používat kvalitní kondicionér, budou vlasy hladké. Někde jsem četla, že je dobré si kondicionér neoplachovat teplou vodou, ale studenou. Zdá se mi to tak lepší."
Martina, 15: "Dejte si do mikrovlnky ohřát hrníček mléka, pak do něj zamíchejte trochu včelího medu a tuto dobrůtku si pečlivě vetřete do vlasů. Nechte to působit klidně hodinu a pak dobře opláchněte."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama