Staň se královnou diskoték

23. května 2008 v 19:32 |  Moda a vše kolem ní

Staň se královnou diskoték

Staňte se královnou diskoték s dokonalým make-upem

Je před vámi noc plná tance a koktejlů, s obrovskou námahou jste si již vybrala oblečení, ve kterém budete za hvězdu a patřičně ho sladila s doplňky. Jenže najednou jste v koncích. Nejste si jistá, jaký make-up bude ten pravý. Jak se tedy nalíčit na diskotékové řádění?

Pokud se rozhodujete, jaký make-up vybrat, řiďte se několika základními pravidly.

Zaprvé si určitě nejdříve vyberte oblečení, ve kterém půjdete. Svoje líčení byste měla sladit do stejného barevného odstínu, jakou bude mít dominantní barva na oblečení. Pokud si troufnete experimentovat, neváhejte vyzkoušet šokující kombinace barev (zelená a oranžová, fialová a zlatá atd.). Nicméně pokud si nejste dopředu jistá tím, že se budete cítit v takto extravagantním líčení dobře, sáhněte po osvědčené klasice a barvě, která vám bude ladit s oblečením. Tím nic nezkazíte.

Líčení je pomyslnou třešničkou na dortu a tak mu musíte věnovat náležitou dávku úsilí a času. Líčení o vás také hodně napovídá. Dokáže ostatním prozradit něco o vaší duši a dokonce i o aktuální náladě. Pak již záleží na vás, jestli se chcete stylizovat do sexy dračice nebo nasadíte image jemného nevinného andílka.
Nejvýraznější částí vašeho obličeje by na večerní akci měly být oči a tady neváhejte popustit uzdu své odvaze a fantazii. Důležitý je podklad. Pomocí korektoru překryjte tmavé kruhy pod očima a jemné vrásky. Korektor se vždy nanáší jemným poklepáváním prstů. Na oční víčka houbičkou jemně naneste podkladový krém a následným přepudrováním dosáhnete dokonale sjednoceného tónu pleti očního okolí. Sypký pudr nanášejte pomocí labutěnky, ale pozor, nepřežeňte to! Pudrování pod očima se vyhněte, pokud máte vrásky.

Poté si oči orámujte tužkou na oči. Nad horní řasy nakreslete jemnou linku. U vnitřního koutku musí být tenoučká a směrem k vnějšímu se může jemně rozšiřovat. Nakonec vnější koutek malinkou rozmažte, vykouzlíte tak neodolatelný sexy kočičí pohled. Oční stíny se na diskotéku hodí výrazné a třpytivé. Zde se neostýchejte. Oční stíny nanášejte na celé horní víčko a od poloviny víčka rozšiřujte až k obočí.

Tímto kouzelným tvarem uhranete nejednoho nápadníka. Tečkou za vaším očním make-upem musí být řasenka. Nanášejte ji opatrně na spodní i horní řasy a to celkem ve dvou vrstvách. Pak vám již nikdo neodolá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co byste si vybrali?

5 miliard korun 16.2% (145)
Lásku 35.4% (317)
Vracet čas 17% (152)
Být neviditelný 5.7% (51)
Mít kouzelný prsten 25.8% (231)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama