Silikonový sprej na rovné vlasy

8. května 2008 v 16:38 |  Vlasy

Silikonový sprej na rovné vlasy

Vlasy rovné jako hřebíky? Žádný problém. Už žádná sláma a nevzhledne vlny! Teď je to jednodušší díky silikonovému spreji na vlasy! Žádné bohapusté řeči, ale skutečnost, která mile překvapí.

Neposlušné vlasy

Máte neustálý problém s vlasy, s tím jak se vám vlní a jak nedělají, co mají? Stává se pravidlem, že ve chvíli, kdy mají být rovné, připomínají spíše zmačkaný papír nebo nevzhledný chemlon? Závidíte "bezchybným" kráskám z televizní obrazovky jejich sexy hřívu?

Nebojte, ony mají stejný problém jako vy. Jejich výhoda je jednoduchá, mají svého osobního kadeřníka, který má veškeré potřebné "náčiní" k dokonalé úpravě vlasů. Myslet si, že tyto "dokonalé" slečny z obálek módních časopisů si upravují vlasy samy, je nanejvýš bláhové. Jen málokdy jsou k vidění v "homemade" účesu.
Kadeřníci znají zázračný přípravek, kterým je silikonový sprej na vlasy. Na první pohled to může zní divně. Když se řekne silikon, tak si představíme nejspíše vycpávku. U vlasů by to bylo poněkud divné. "Push-up" efekt však tady opravdu nečekejte. Umíte si představit, že byste měla vlasy nafouknuté jako balón? Já ne.

Vlasy rovné jako hřebíky

Takže zpět do reality z říše domněnek a fantazie. Silikonový sprej na vlasy má jediný cíl! A to, aby vaše vlasy byly rovné jako hřebíky. Jeho složení je tomu přizpůsobeno. Po nastříkání tohoto spreje na vlhké vlasy by se vám neměly samovolně vlnit. Jeho účinek navíc zvyšuje použití tepla.

Jak to tedy funguje? Vlasy si umyjete jako vždy, jen s tím rozdílem, že v konečné fázi, kdy je hodláte sušit nebo nechat uschnout "na vzduchu", do nich nastříkáte silikonovou směs. Vlasy pak můžete nechat uschnout a nebo je vyfénovat. Jak jsem již jednou zmiňovala, teplem se účinek spreje zvyšuje. To samé platí o vlasové žehličce. Teplo, které žehlička vydává, zvýší účinek silikonové formule, která navíc vlasy zároveň chrání před přílišným přehřátím.
Pravidelné e-maily s informacemi o slevách,
o soutěžích, módních trendech a akcích.
Vlož svůj e-mail a získej řadu výho
Souhlasím s pravidlyOdeslat >>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám seriál Ulice?

Jasně, je super!! 39% (48)
Jo, je dobrá 17.9% (22)
Někdy 11.4% (14)
Ne, nebaví mě 17.1% (21)
Je to blbost 14.6% (18)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama