Permanentní styling se postará o vaše vlasy až na tři měsíce

19. května 2008 v 17:06 |  Vlasy

Permanentní styling se postará o vaše vlasy až na tři měsíce

Máte jemné a rovné vlasy, které vám plihnou? Nebo se vám nelíbí vaše zvlněné vlasy? Permanentní styling je úprava přijatelná pro všechny typy rovných i zvlněných vlasů, neboť je šetří a dodává jim přirozený efekt. Jedná se o metodu, jíž se dají vlasy na dva až tři měsíce vytvarovat, aniž by se jakkoli narušily nebo zatížily. Pomáhá i vlasům, které jsou příliš tvrdé nebo se mastí. Vlasy se zvláční a jemně nadzvednou od hlavy.

Jestli máte vlasy vhodné pro takový styling a jestli toužíte po změně a stylovosti, je pro vás permanentní styling to pravé. Takovýto styling však těžko vyrobíte sama, proto zajděte do kadeřnického salonu, kde permanentní styling zahrnují do poskytovaných služeb. Nejčastěji se v kadeřnictvích používá permanentní styling řady Wellastrate. Tato řada zahrnuje variantu Mild (jemná) a Intense(intenzivní).

Jako první krok celé procedury kadeřník použije krémové předošetření, tzv. Prep Cream, jež ochraňuje vlasy a následné nanášení zarovnávacího krému je díky jeho konzistenci přesnější, neoplachuje se. Hned po aplikaci Prep Creamu se nanáší buďto narovnávací krém pro barvené, zesvětlené a namáhané vlasy - varianta Mild nebo krém pro normální až těžce narovnatelné vlasy - varianta Intense. Doba působení je 5-25 minut, závisí na kvalitě a struktuře vlasů. Po opláchnutí zarovnávacího krému z vlasů je na vlasy nanesen ochranný sprej a vlasy jsou vysušeny fénem. Poté se suché vlasy žehlí pramen po prameni. Pak se do vlasů nanáší emulze, jež zajišťuje, že vlasy zůstanou v narovnaném stavu. Nechá se 10 minut působit,vlasy se pročešou do rovna a emulze se opláchne šamponem.
Wellastrate umožňuje provést tónování vlasů semi-permanentní barvou přímo během procesu narovnávání: do aplikátoru se přimíchá emulze a barva "Colour Touch" v poměru 2:1 a aplikujeme pramen po prameni. Nakonec se použije krémové prošetření , které neutralizuje zbytky peroxidů a prodlužuje trvanlivost narovnání. Nanáší se na vlasy umyté šamponem a nechá se tři minuty působit. Poté se důkladně opláchne. Účes se samozřejmě opět vyfouká a nabude konečného tvaru. A pak stačí jen vyjít do ulic a užívat si šik účesu, který vám bez nějakých úprav nějaký ten měsíc vydrží
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám seriál Ulice?

Jasně, je super!! 39% (48)
Jo, je dobrá 17.9% (22)
Někdy 11.4% (14)
Ne, nebaví mě 17.1% (21)
Je to blbost 14.6% (18)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama