Lenka Drápalová

20. května 2008 v 14:40

Lenka Drápalová


Datum narození: 15.12.1976 Věk: 31 Znamení: Střelec Rodinný stav: svobodná Zaměstnání: učitelka češtiny a výtvarné výchovy a zástupkyně ředitelky na gymnáziu
Potkala ji konečně ta pravá láska?
Přitažlivá, inteligentní a svobodomyslná Lenka Drápalová sice působí samostatně, avšak velmi touží po lásce. A právě její citový život s ní umí pořádně zamávat a dostat ji do problémů.
Lenka vyučuje na gymnáziu češtinu a výtvarnou výchovu. Má ráda lidi a pro svou přímost i obětavost je velmi oblíbená nejen mezi studenty, ale také mezi přáteli. Navíc příliš neuznává autority ani pevný řád, a proto umí být hodně spontánní. Jenže to jsou vlastnosti, které mnohdy iritují její nadřízené...
Lenčiny vztahy s muži zatím nebyly příliš úspěšné. Před dvěma lety chodila nějakou dobu s ženatým Petrem Boháčem, v loňském roce pak prožila docela příjemné období po boku úspěšného lobbisty Karla Stránského. Jenže ten se po krachu manželství již nechtěl vázat a neslyšel ani na její touhu mít rodinu. Koncem roku 2006 nakonec Lenka spadla do kratičkého románku s mladíčkem Benem Vojtíškem.
Po těchto svých nevydařených milostných eskapádách raději na idylický harmonický vztah poněkud rezignovala a vrhla se do malování či navrhování designů nových hraček pro Království hraček. Ale ani toto upnutí se na práci a na umění pro ni není východiskem ze samoty.
Nyní to vypadá, že konečně našla někoho, kdo odpovídá jejím představám o ideálním partnerovi. I když se s Jardou Hejlem zná už téměř tři roky, pověstná jiskra přeskočila až nyní. Přečká jejich zamilovanost všechny problémy, které se na ně valí?
Miluje: Jaroslav Hejl Nenávidí: Magdaléna Jandová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se máte?

Skvěle 33% (73)
Dobře 17.2% (38)
Ujde 19.5% (43)
Blbě 14% (31)
Katastrofa 16.3% (36)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama