Bomba! Hedvábné vlasy s push-up efektem!

26. května 2008 v 14:26 | Markí |  Vlasy

Bomba! Hedvábné vlasy s push-up efektem!

Bomba! Hedvábné vlasy s push-up efektem!

Přírodní proteiny přináší nový způsob regenerace a stylingu vlasů. Díky používání kosmetických produktů s bílkovinou ProfiSilk budou vaše vlasy pevnější, lesklejší, a to dokonce i dlouho poté, co kúru ukončíte…
//<![CDATA[ url=location.href; if(url.indexOf("atlas.cz")==-1)document.write("<div style='width:100%;text-align:center;'><div style='width:480px;margin:0 auto;'><div style='text-align:right; font:9px sans-serif;'>reklama<\/div>"); //]]> '<![CDATA[ on error resume next ado_jlwpmdkrxftisnksdedgicfh_plug = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6"))) ']]>
Jak proteiny působí?
Mechanismus působení hedvábných proteinů je založen na vynikajících vlastnostech přírodního hedvábí, které je složeno z bílkovin. Hedvábné vlákno je hladké a pevné. Dokonce obsah vody obsažené v hedvábí je stejný jako v lidské pokožce. Tato charakteristická vlastnost se stala významnou pro kosmetický průmysl.
Hedvábí na váš vlas
Avšak přes mnohé snahy použít hedvábí v kosmetických prostředcích, byly výsledky vždy dost málo uspokojivé. Teprve nové biotechnologie v posledních letech umožnily získání hedvábných proteinů shodných s bílkovinou lidského vlasu. Typ proteinu, který je využit v kosmetických přípravcích ProfiSilk má schopnost snadného zapojení do struktury vlasu. Čím více je povrch vlasu nerovný, tím více proteinových částic se hromadí v místě poškození.
Lesklé vlasy jako zrcadlo
Díky proteinům se povrch vlasu vyhladí jako zrcadlo, mizí rozdvojené konečky a vlas je trvale opraven. Tyto změny na povrchu vlasu byly pozorovány na mikroskopických snímcích. Tato úprava povrchu vlasu a jeho vyhlazení je dlouhotrvající a efekt zlepšení kondice vlasu je trvalý, a to dokonce i po ukončení používání séra s hedvábnými proteiny.
Docela jiný šampon
Proteiny ProfiSilk byly využity i v šamponu na mytí vlasů. Jejich využití zcela změnilo strukturu šamponu, Tradiční šampony se zahušťují kuchyňskou solí, takový šampon má pak podobu kluzkého gelu. Když jej zředíme vodou, rychle se změní v řídkou tekutinu se špatnou schopností mytí. Šampon ProfiSilk s hedvábnými proteiny má krémovou konzistenci a i zředěný vodou udržuje dobře viskozitu a schopnost mytí zůstává stejná.
Zvlášť pro vlasy poškozené
Pro všechny druhy vlasů, ale především pro vlasy zesláblé, po trvalé ondulaci, po barvení či zesvětlování, je určeno hedvábné sérum na vlasy ProfiSilk, které se doporučuje i pro muže. Dokonalé vyhlazení vlasů, tepelnou ochranu během fénování a zdůraznění barvy vlasů pak zaručuje balzám na vlasy. Ten zároveň obsahuje i UV filtr, který chrání před škodlivými vlivy a odstraňuje elektrizování jemných vlasů.
Vlasy pružné a hydratované
Dvoufázový hydratační kondicionér působí velmi účinně na regeneraci vlasů. Díky jeho používání budou mít vlasy nejen vyhlazený, lesklý vzhled, ale efektem působení bílkoviny ProfiSilk jsou vlasy jemné a elastické, dobře se rozčesávají a tvarují. Přípravek je určen opět pro všechny typy vlasů, ale zejména pro vlasy suché a jemné. Pro vlasy jemné a bez objemu můžete pak vyzkoušet systém Push-Up, dvoufázový a dlouhotrvající styling na vlasy.
Push-Up pro vaši hřívu
Push-Up umožňuje získat moderní účes, který drží objem po dlouhou dobu. Po použití stylingu je pak každodenní tvarování a modelování vlasů nezvykle rychlé a snadné. Dvoufázový styling obsahuje nízkou koncentraci kyseliny thioglykolové a hedvábné proteiny. Vlasy jsou pak mimořádně lesklé, pružné a hydratované. Speciální krémový ustalovač, který je součástí Push-Up dvoufázového stylingu pak umocňuje efekt zvětšení objemu vlasů.
Používáte přípravky s hedvábím?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

JAké máte vlasy?

Blonďatéé:) 24.6% (51)
Hnědéé:)) 43.5% (90)
Černéé:)) 10.6% (22)
Zrzavé:)) 5.8% (12)
Promelírovaný:)) 15.5% (32)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama