Váš vzhled mluví za vás!

29. dubna 2008 v 17:52 |  Moda a vše kolem ní

Váš vzhled mluví za vás!

Váš vzhled mluví za vás!

Sebejistá a silná osobnost
Tak vypadá žena, jejíž tváři dominuje pevné obočí a výrazné rty. Vlasy jsou sčesány z tváře, takže působí »solidně« a upraveně. Tento vzhled se hodí, pokud máte důležitou pracovní schůzku či prezentaci, kde chcete udělat seriózní dojem. Neměla byste to přehánět s tvářenkou, spíše se zaměřte na tmavší odstín červené rtěnky, upravené obočí pomocí tužky a výrazné, ale ne přehnané oční linky.
Přátelská a vstřícná
Cokoliv, co evokuje dětinskost, působí vstřícně. Pokud tedy chcete vypadat přístupně, zvolte růžovou tvářenku, lesk na rty a světlé oční stíny, které prozáří pohled. Skvěle se proto hodí rozjasňovací make-up, perleťové odstíny u očních stínů i pudrové růžové tvářenky. Lesky volte ne příliš výrazné. Tento look je vhodný především, když chcete poznat nové muže, anebo prostě jen vypadat sympaticky první den ve škole nebo práci.
Sofistikovaná a elegantní
Pokud musíte vypadat skvěle na večeři u jeho rodičů nebo na snobském večírku svého šéfa, zvolte tento look. Sofistikovaná krása v podání hereček jako je Gwyneth Paltrow nebo Anne Hathaway spočívá v dokonalé harmonii nalíčení a účesu. Žádná část by neměla převažovat. Vzpomeňte si na vzhled Kate Hudson v komedii Hitech - jak byste jej charakterizovala? Nejspíše jako bezchybný - a v tom spočívá i klíč k úspěchu. Zvolit byste tedy měla kvalitní make-up, poté zvýraznit jemně oči, nanést rtěnku v přirozeném tónu a aplikovat malinko zdravíčka. Účes by měl být jednoduchý, ale klasický. I rozpuštěné vlasy (pokud jsou hezky vyfoukané) vypadají skvěle.
Party girl
Pokud chcete být na jakémkoli večírku za hvězdu a svádět chlapy beze slova, zkuste tento vzhled. Za prvé vypadat sexy neznamená vypadat jako lehká děva z Perlovky. To znamená - nepřehánějte to! Je jasné, že na večer volíme více výrazné líčení, na druhou stranu, měla byste se držet pravidla, že zvýrazníme vždy jen jednu část obličeje a ty další už necháme více přirozené. Pokud se tedy rozhodnete pro kouřové oční stíny, neaplikujte si rudou rtěnku. Vypadat sexy je spíš o výzvě. Okouzlete ho třeba plnou ofinou a tmavými očními stíny místo rudých rtů a tváří.
Umíte být pokaždé jiná?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

JAké máte vlasy?

Blonďatéé:) 24.6% (51)
Hnědéé:)) 43.5% (90)
Černéé:)) 10.6% (22)
Zrzavé:)) 5.8% (12)
Promelírovaný:)) 15.5% (32)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama