Piercing přes léto

2. dubna 2008 v 17:51 |  Piercing

PIERCING PŘES LÉTO

Na základě vlastních zkušeností NEDOPORUČUJEME nechávat si dělat piercingy, u kterých se dá očekávat dlouhá doba hojení před létem.

Piercingy u kterých se doba hojení pohybuje okolo 3 mesíců a více, což jsou zejména :
piercing pupíku
piercing bradavek
surface piercingy

není vhodné aplikovat před létem, neboť teplo a pot mohou nezahojený pierc dráždit a zhoršit hojení a navíc je velice silně NEDOPORUČOVÁNO chodit se s nezahojeným piercingem koupat, ať již do krytého bazénu, či do venkovních koupališť, neboť nezahojená tkáň je velmi náchylná k infekci a proto je řeba se vyvarovat jejím zdrojům !

Výjimkou může být koupání v čistém moři za předpokladu, že piercing je již víceméně zahojený, s čerstvým piercingem však doporučujeme se jen sprchovat, maximálně se koupat doma ve vaně.

BUĎTE PROSÍM KE SVÉMU PIERCINGU ZODPOVĚDNÍ :)

Jinak by se mohlo stát že např. místo sexy bříška s piercingem budete mít náplast, protože se piercing bude špatně hojit bude začervenalý a potažmo i hnisat (tzn. nic moc sexy) :( a my zas budeme mít více práce s čištěním vašeho piercingu a stím, udělat maximum proto, aby se v pohodě zahojil.
Neni to samozřejmě o tom, že bychom vám nechtěli piercing udělat, od toho tu přeci sme, ale proto, že máme skutečně špatné zkušenosti s delším a komplikovaným hojením a myslíme si, že je lepší počkat, než mít problémy ... Rozhodnutí je samozřejmě na vás, mi jen považujeme za svoji povinnost vás informovat o možných rizikách, která nastávají.


U tetování přes léto si je také třeba uvědomit možná rizika.
Cca po deseti dnech by již tetování mělo být beze strupu (poud se vůbec nějaký udělal) a pokryto novou, jemnou a tenkou vrstvou kůže, která pokud není narušená, je již dostatečnou ochranou před infekcí. Slunce však ale může způsobit vyblednutí tetovacích barev a proto je vhodné nové tetování vystavovat slunci až po vytvoření dostatečně silné ochranné vrstvy kůže (tzn. nejdříve po měsíci, raději po dvou). POZOR, pot a vlhkost mohou způsobit mokvání či zanést infekci do ještě nezahojeného tetování a je tudíž je třeba, pokud se pro tetování přes léto rozhodnete, věnovat novému tetování zvýšenou péči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama