Zdravá pleť - víme jak na ni!

1. března 2008 v 23:01

Zdravá pleť - víme jak na ni!

Zdravá pleť – víme jak na ni!
Zdraví pleti začíná správnou každodenní hydratací, která zastavuje tvorbu mikrovrásek, přináší pleti lehkost a udržuje ji zářící a tonizovanou. Nová řada kosmetiky Aquila aquasense nenabízí pouze nejčistší vodu bohatou na vzácné karlovarské minerály, ale také celou řadu aktivních přírodních ingrediencí.

Kosmetika Aquila aquasense® obsahuje unikátní 24hydro-komplex pro celodenní hydrataci pleti. Významnou část tohoto komplexu tvoří pramenitá voda AQUILA, která vzniká v hlubinách skal sopečného původu u Karlových Varů obklopených čistou panenskou přírodou. Je mírně mineralizovaná a má neutrální pH. Obsahuje pouze 0,002% sodíku, tím ideálně působí proti zadržování tekutin v těle a napomáhá tak uvolňovat z těla škodlivé látky a únavu.
Hlavní složky - 24hydro-komplex a liposomální vitaminy A, C, E. Tato speciální forma vitamínů usnadňuje pronikání pokožkou a prodlužuje dobu jejich působení. Chrání pleť před volnými radikály a stimulací tvorby kolagenu bojují proti předčasnému stárnutí pokožky.
Tvoje pleť o tobě vypovídá - Aquila aquasense®
Balíček kosmetiky Aquila aquasense můžete vyhrát ZDE!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je dnes za den??

Pondělí 28.8% (107)
Úterý 11.9% (44)
Středa 11.9% (44)
Čvrtek 11.3% (42)
Pátek 12.1% (45)
Sobota 12.4% (46)
Neděle 11.6% (43)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama