Zbavte se špeků bez jediného hnutí!Budete se divit

8. března 2008 v 11:43 |  Moda a vše kolem ní

Zbavte se špeků bez jediného hnutí

Zbavte se špeků bez jediného hnutí!

To není jen věčný sen lenošných žen, ale realita, pokud se odhodláte vyzkoušet proceduru lymfatických masáží. Je sice pravda, že v prvé řadě jde o zdravotní záležitost, která má rozproudit lymfatický systém a tím vede k detoxikaci organismu, ale má i příjemný vedlejší produkt. Tím je celkové zeštíhlení a možnost tvarovat postavu.

Co je to lymfa?

Pro ty, co už jsou ze školních lavic dávno pryč a zapomněli, čím se lymfatický systém zabývá - malé osvěžení. Lymfa je tekutina, kterou obsahují naše mízní cévy. Je přímo odpovědná za odplavování odpadních látek z našeho těla a poháníme ji my sami - pohybem. Pokud však trpíte na nedostatek pohybu, hromadí se vám kloubech a tkáních toxiny. Ty způsobují otoky, pocit těžkých nohou, celulitidu a snížení obranyschopnosti organizmu. Lymfatický systém shromažďuje přebytečnou tekutinu a vrací ji zpět do krve, pohlcuje tuky a působí na imunitní systém. Má svoje cévy, uzliny a orgány (kostní dřeň, slezina, brzlík).

Kouzelná mašinka

Fígl spočívá v přístroji, kterým se masáž provádí. Tato šikovná mašinka totiž dokáže tuky ze spodních vrstev kůže dostat na povrch. Aktivuje se tak lymfatický systém a pravidelným pitím čisté vody se tuky jednoduše odplaví z těla. Není vůbec výjimkou, že už po prvním vyzkoušení máte o dva centimetry v pase méně - což je zhruba několik měsíců tvrdé dřiny v posilovně.

Zadek jako Angelina Jolie

Vytrváte-li a masérka bude mít čas s vámi pracovat, můžete si nechat vytvarovat krásné pozadí. Pochopitelně, pokud máte přes sto kilo, nebude to tak rychlé. Ale pokud jste typ s přiměřenou postavou, jen se neumíte zbavit tu a tam nějakého faldíku, vězte, že lymfatická masáž vám nejen prospěje, ale i zkrásní tělo.

Kolik to stojí

Průměrná cena se pohybuje kolem dvou tisícovek za deset ošetření. Výhodné je chodit nejdříve dvakrát týdně a pak dvakrát měsíčně pro udržení. Tato služba je už poměrně rozšířená a není tak třeba vyhledávat specializované střediska.
Už jste přemýšlela o této proceduře?
//<![CDATA[ //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marty321 marty321 | Web | 1. října 2008 v 20:50 | Reagovat

ale no tak hubněte zdravě, klikněte na web a uvidíte že to půjde samo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama