Vytvořte si sexy ohon, pětkrát jinak

13. března 2008 v 18:19 |  Vlasy

Vytvořte si sexy ohon, pětkrát jinak

Také nosíte vlasy nejraději v ohonu? Proč ne.. Dnes se hodí jak do posilovny, tak na předávání Oscarů. Vypadají skvěle jak na dlouhých, tak i na krátkých vlasech, prostě univerzální, snadný, sexy a šik účes.

Pravidelné e-maily s informacemi o slevách,
o soutěžích, módních trendech a akcích.
Vlož svůj e-mail a získej řadu výhod!
Souhlasím s pravidlyOdeslat >>
Každá chceme samozřejmě vypadat elegantně a sexy, ovšem málokterá z nás má hodiny volného času, aby se doma doslova "piplala" se složitými účesy, nebo ještě lépe miliony v kapse na to, aby nás každé ráno učesal kadeřník. Naštěstí současné trendy jsou poměrně realistické, a tak se velké oblibě těší klasický, jednoduchý, ale přesto velmi slušivý ohon.

Ale pozor, není ohon jako ohon. Ač se to možná na první pohled nezdá, dá se nosit několika různými způsoby. Tady je pět nejžhavějších tipů:

1. Ohon na stranu
Tento způsob česání je právě nyní nejvíce aktuální. Oproti klasickému ohonu je cop na straně více drzejší a vyzývavější. Často se pak češe i tak, že na straně opačné než je cop, se nechá několik kratších pramínků volně rozpuštěných. V případě, že máte kratší, nebo postupně sestříhané vlasy, se vám tento účes vytvoří v podstatě sám.

2. Uhlazený ohon
Hladký účes je vhodný především do kanceláře, či na pracovní večeři. Prostě všude tam, kde chcete vypadat upraveně, elegantně a zároveň seriózně. Hladký ohon sluší především dámám s rovnými vlasy a ofinou. Pokud se vám vlasy vlní, ale přesto byste chtěla uhlazený ohon, není problém si vlasy vyžehlit.
3. Klasický ohon
Slovo "klasický" zní asi poněkud nudně, ovšem co se týče ohonů, asi půjde o výjimku. Tradiční, pevný ohon nahoře na hlavě působí sexy sportovním, aktivním dojmem a vytvořit ho je víc než snadné. Postačí sčesat vlasy hřebenem nebo pokud spěcháte, klidně obyčejně prsty nahoru, a pevně zagumičkovat.

4. Rozcuchaný, volný ohon
O víkendu nebo odpoledne po práci asi nepotřebujete pečlivě učesaný cop, ovšem vlasy v obličeji, to asi taky není to nejlepší. Právě pro tento čas je tady lehce rozcuchaný vzhled. Jak ho docílit? Je to až primitivně jednoduché. Nerozčesané a neumyté vlasy (myšleno bezprostředně před česáním, samozřejmě) lehce stáhněte do ohonu v oblasti šíje. A je to. Jednoduché, rychlé, ale stejně sexy.

5. Vysoký ohon
Pevný, při chůzi pohupující se ohon, umístěný vysoko na hlavě je rozhodně žhavý hit, a dá se nosit jak do kanceláře, tak na nákupy, tak při práci na zahradě. Důležité u tohoto účesu je, aby byly vlasy u kořínků dokonale uhlazeny. Kdyby vyrůstající krátké vlásky odstávaly od hlavy, vypadalo by to poměrně hloupě. Pokud se vám nedaří neposlušné vlasy uhladit hřebenem, vypomožte si pěnovým tužidlem. Pozor ovšem! Pokud máte vysoké čelo, rozhodně se tomuto účesu vyhněte obloukem, nevypadalo by to dobře, a účes by na čelo upoutával ještě více než obvykle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se máte?

Skvěle 33% (73)
Dobře 17.2% (38)
Ujde 19.5% (43)
Blbě 14% (31)
Katastrofa 16.3% (36)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama