Triky na sexy pohled

1. března 2008 v 23:03

Triky na sexy pohled

Triky na sexy pohled
Krásný okouzlující pohled, uhrančivé oči - také po takových toužíte? Obdivujete modelky či herečky a jejich dokonalé líčení? Proč byste i vy nemohla dosáhnout kouzelného pohledu?

Ať už jsou vaše oči moc malé či velké, máte zapadlá víčka či naopak vystupující oči, drobné vrásky kolem očí, povislé koutky nebo se trápíte po ránu s nepříjemným zarudnutím očí, s několika jednoduchými triky si poradíte.
Malé oči - Opticky je zvětšíte pomocí světlými barvami či perletí. Světle můžete zvýraznit i pomocí světlé tužky vnitřní okraj vnitřních víček. Zmizet by z vašeho líčení měly stíny tmavé a oční linky. Dobrým trikem je také vytrhané a zúžené obočí.
Zapadlá víčka - Je třeba lehce vystínovat jen oblouk nad víčky (ne celá víčka), vykreslete jej nejlépe šedou či hnědou barvou stínů a rozetřete. Můžete také nanést stíny ze strany pod konce obočí a transparentně je pak rozetřít směrem k víčkům. Víčko by nemělo být výrazné (nejlepší je použít jen tělovou barvu).
Vystupující oči - Pomohou je zmírnit výrazné kontury nanesené tužkou, důležitý je hlavně dolní okraj vnitřních víček. Na horní víčka pak použijte tmavé kouřové stíny.
Drobné vrásky - Třpytivé stíny vrásky zdůrazní. Sáhněte proto raději po matných. Volte spíše neutrální barvy (hnědou, béžovou, šedou…) než výrazné a hodně barevné.
Povislé koutky - Zapomeňte na líčení spodních víček. Zvýrazněte horní část. To jde například pomocí stínů zvýrazněných plošně směrem k vnějšímu okraji obočí. Kouzlit můžete i s očními linkami. Ty mají být výraznější u vnějšího koutku oka, nebojte se je lehce zvednout směrem nahoru.
Zarudlé oči - Zarudnutí se samozřejmě nemůžete jako zázrakem hned zbavit, může jej však alespoň opticky zmírnit a zamaskovat. Pomocníkem vám k tomu bude světlá tužka, kterou nanesete na vnitřní okraj dolních víček. (Pozor na černou tužku - zarudnutí jen zvýrazní!). Béžové, transparentní či kouřově šedé stíny také pomohou s maskováním, nevhodné barvy jsou všechny, které jsou laděné do červena, a zelené.
Máte problémy s líčením očí?
Vysmahlá ze solárka - chlapy spíš odpudíte!Vysmahlá ze solárka – chlapy spíš odpudíte!
Také jste už zase nešťastná z toho, že je vaše letní opálení pryč? Zběsile berete útokem solária? Nepřehánějte to a raději si přečtěte tento článek.

Říkáte si, že hnědá barva kůže je v kurzu a jako bledule nemáte šanci oslnit muže? Myslíte si, že krásná budete jedině tehdy, když budete vypadat jako čokoláda?
Co je to krása?
Možná bychom se měli nad slůvkem krása pozastavit - totiž, když potkáte blonďatou slečnu nebo hezky vysportovaného mladíka, jejichž barva kůže vás může nostalgicky naladit, když vám připomene exotickou dovolenou mezi Indy, taky se možná pozastavíte nad úvahou, jestli méně není někdy více.
Všimli jste si někdy, jak jejich uměle vysluněná pleť vypadá z blízka? Vysušená a vrásčitá pleť po pravidelném a přeháněném škvaření se v soláriích není výjimkou. Krom rychlejšího stárnutí kůže a tvorby vrásek tu je ještě nemalé riziko tvorby nežádoucí pigmentace či dokonce rakoviny kůže!
Komu je vstup zakázán?
Kdo by se soláriím měl z dáli vyhnout jsou především ti mladší - minimálně do osmnácti let věku. Jejich kůže se stále ještě vyvíjí a její narušení by pro ně mohlo znamenat mnohem více problémů, než pro dospělého. Také pro jedince s citlivou a světlou pletí by mělo být solárium tabu. Jestliže máte na těle čerstvé jizvy, je tu riziko, že by je solárium pigmentovalo, a to by vaší kráse moc nepřilepšilo. Totéž platí pro pleť s hojným výskytem pih a mateřských znamének, které by se mohly umělým sluncem zbytečně a nebezpečně rozdráždit.
Takže je pak už jen na každém z nás, jak moc si váží svého zdraví a jak moc touží po »kráse« ze solárií.
Navštěvujete pravidelně solárium?
//<![CDATA[ //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama