Sexy a přitom důvěryhodná? Jedině jako bruneta!

1. března 2008 v 22:48 | h

Sexy a přitom důvěryhodná? Jedině jako bruneta!

Sexy a přitom důvěryhodná? Jedině jako bruneta!
Už vás štvou lidi, kteří vám vyprávějí vtipy o blondýnách a pak vás omluvně pohladí po vaší blond kštici? Zkuste být bruneta!

Říká se, že muži mají radši blondýnky, ale žení se s brunetami. Jako blondýnka jste k nakousnutí, přitahujete k sobě víc pohledů a působíte pozitivněji na lidi. Ale co takhle jarní změnu? Toužíte vypadat jako female fatale, působit přirozeněji, seriózněji a důvěryhodněji, prostě jako žena a ne jako holčička? Možná je na čase zkusit tmavou barvu vlasů. Je tu ale několik maličkostí, které byste měla promyslet, než se do toho pustíte.
Bude mi to vůbec slušet? To se dá zjistit docela jednoduše a je tu dokonce několik možností. Můžete navštívit třeba obchod s parukami a vyzkoušet si, jaké je to být hnědovláska. Nebo si pomozte technikou, existují salóny, které po dodání fotografie, přiřadí k vašemu obličeji různé účesy všemožných barev a vy se můžete beze strachu rozhodnout. Nebo je tu nejjednodušší varianta - rada od vyhlášeného českého kadeřníka Libora Šuly. Stačí se jen podívat na své obočí, pokud je tmavé, měly by vám slušet i tmavé vlasy.
Péče je jiná! Nesmíte ani zapomenout, že péče o barvené vlasy se od péče o vlasy nebarvené nebo odbarvené v mnoha ohledech liší. Vlasy vám většinou působením barvy trochu ztěžknou a určitě nejsou tak dobře tvarovatelné jako vlasy odbarvené. Další nevýhodou je vymývání barvy, i když v tomto ohledu už jsou dnešní kosmetické přípravky hodně daleko. Nejlepší je tedy používat šampóny a kondicionéry na barvené vlasy, které vám pomohou krásnou barvu vašich vlasů chránit.
Opravdu velký výběr Pokud máte strach, že by byla změna příliš extrémní, vyzkoušejte ztmavení jen o několik málo odstínů. Také nezapomeňte, že neexistuje jen jedna hnědá. Podzimnímu typu bude slušet třeba kaštanová s načervenalými odlesky, zimnímu zase spíš studené hnědé tóny. S černou si dejte velký pozor, ta opravdu sluší málokomu a pokud máte hodně světlou pleť, rychle na ni zapomeňte, jestli nechcete vypadat jako mrtvola! //<![CDATA[ //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama