Krásně opálená – bez slunce a solárka!

9. března 2008 v 15:43 |  Moda a vše kolem ní

Krásně opálená - bez slunce a solárka!

Krásně opálená – bez slunce a solárka!

Novinka pro opálený vzhled
SUNFIX představuje rychlý efekt opalování bez slunce. Díky bezpečné samoopalovací metodě SUNFIX získá vaše pokožka během pár minut zlatohnědý odstín. Samoopalovací nástřik je novým způsobem nanášení samoopalovacích přípravků. SUNFIX vám nabízí bronzové opálení během pár minut. Na výběr většinou máte ze dvou odstínů - bronz a čokoláda, záleží na přirozené barvě vaší pleti.
Přirozeně zlatavé opálení získáte pomocí aplikace založené na efektu samoopalovacích krémů, které obsahují kromě hydratačních látek zabarvující složku. Díky tomu pleť tónují, ale protože působí jen na povrchu, jsou naprosto neškodné. Opálení má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne.
Lépe s kosmetičkou
Aplikace tlakovou pistolí AIRBRUSH je naprosto jednoduchá. Metoda SUNFIX se provádí v kosmetických centrech, kde vám samoopalovací emulzi přesně nanese vyškolený pracovník. Pokud vám samoopalovací emulzi nanese šikovná kosmetička, jde přece jen o výhodu oproti samoopalovací kabině, kde si aplikaci regulujete sama.
Ruční aplikace tlakovou pistolí AIR BRUSH sice trvá o něco déle než aplikace v samoopalovací kabině, ale emulze může být nanesena i na nedostupných místech, to v samoopalovací kabině není možné. Výsledkem ručního samoopalovacího nástřiku je rovnoměrné opálení celého těla.
Revoluce zdravého opalování
Nástřik SUNFIX obsahuje aloe vera a je hypoalergenní. SUNFIX neobsahuje alkohol či konzervační prostředky, nehrozí vám tedy žádná alergická reakce či podráždění pokožky. Pozitivem ze zdravotního hlediska je, že SUNFIX není příčinou výskytu zhoubných melanomů. Chráníte svou pokožku před rakovinou kůže a získáte opálení bez pigmentových skvrn a stárnutí pleti.
Při aplikaci samoopalovací emulze na pokožku totiž dochází k reakci s aminokyselinami horní vrstvy pokožky, což způsobuje její zhnědnutí, ale nedochází k aktivaci melaninu. DHA neproniká kůží do těla, nejsou známy žádné toxikologické účinky, proto se jednoznačně jedná o nejzdravější formu opalování společně se samoopalovacími přípravky.
Jako po osmi návštěvách solárka!
Kromě toho, že jde o rychlou a intenzivní aplikaci, má tedy samoopalovací nástřik celou řadu výhod. Jde o bezpečný a zdravý způsob opalování s okamžitým efektem zhnědnutí. Intenzita jednoho nástřiku odpovídá přibližně osmi návštěvám běžného solária. Je rychleschnoucí a nezanechává skvrny na oblečení. Ideální je tedy pro příležitosti jako svatby, módní přehlídky, večírky, anebo jen pro dobrý pocit z atraktivního opálení. SUNFIX je bez zápachu a nezanechává lepkavý pocit. Zákazník si sám určuje intenzitu barevného tónu stejnoměrného opálení po celém těle
Snědá celý týden
Během pěti až dvanácti hodin po aplikaci tón opálení ještě zintenzivní. Opálení vydrží 5 až 7 dní, záleží na přípravě a typu vaší pokožky. Pravidelným zvlhčováním pleti a používáním hydratační tělové kosmetiky je možné však efekt opálení prodloužit až na 14 dnů. Většinou se účinek objeví za jednu až tři hodiny po aplikaci, nevýhodou je, že přibližně do týdne úplně vymizí.
Co ještě byste měla vědět, než se vydáte na nástřik?
SUNFIX se aplikuje na čistou, odlíčenou a hladkou pokožku. Bezprostředně před aplikací SUNFIX však již vynechte depilaci a holení. Doporučuje se také peeling celého těla, který sice není nutností, ale zintenzivňuje barevný efekt. Můžete vyzkoušet i speciální předopalovací emulzi, která maximalizuje účinekmetody SUNFIX. Tyto výrobky vám nabídnou v kosmetickém studiu. Bezprostředně po opalování se nesprchujte, abyste umožnila pokožce vstřebat co největší množství emulze.
Už jste o tomto »opalování« slyšela?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama