Zbavte se špeků bez jediného hnutí

26. února 2008 v 13:46 | m

Zbavte se špeků bez jediného hnutí!

Zbavte se špeků bez jediného hnutí! 9.1.2008 | Krása těla | diskuse (13)
Představte si, že se vaše nohy zeštíhlují a zadeček tvaruje do hezkého oblého tvaru… a přitom vy jen ležíte a užíváte si

To není jen věčný sen lenošných žen, ale realita, pokud se odhodláte vyzkoušet proceduru lymfatických masáží. Je sice pravda, že v prvé řadě jde o zdravotní záležitost, která má rozproudit lymfatický systém a tím vede k detoxikaci organismu, ale má i příjemný vedlejší produkt. Tím je celkové zeštíhlení a možnost tvarovat postavu.

Co je to lymfa?

Pro ty, co už jsou ze školních lavic dávno pryč a zapomněli, čím se lymfatický systém zabývá - malé osvěžení. Lymfa je tekutina, kterou obsahují naše mízní cévy. Je přímo odpovědná za odplavování odpadních látek z našeho těla a poháníme ji my sami - pohybem. Pokud však trpíte na nedostatek pohybu, hromadí se vám kloubech a tkáních toxiny. Ty způsobují otoky, pocit těžkých nohou, celulitidu a snížení obranyschopnosti organizmu. Lymfatický systém shromažďuje přebytečnou tekutinu a vrací ji zpět do krve, pohlcuje tuky a působí na imunitní systém. Má svoje cévy, uzliny a orgány (kostní dřeň, slezina, brzlík).

Kouzelná mašinka

Fígl spočívá v přístroji, kterým se masáž provádí. Tato šikovná mašinka totiž dokáže tuky ze spodních vrstev kůže dostat na povrch. Aktivuje se tak lymfatický systém a pravidelným pitím čisté vody se tuky jednoduše odplaví z těla. Není vůbec výjimkou, že už po prvním vyzkoušení máte o dva centimetry v pase méně - což je zhruba několik měsíců tvrdé dřiny v posilovně.

Zadek jako Angelina Jolie

Vytrváte-li a masérka bude mít čas s vámi pracovat, můžete si nechat vytvarovat krásné pozadí. Pochopitelně, pokud máte přes sto kilo, nebude to tak rychlé. Ale pokud jste typ s přiměřenou postavou, jen se neumíte zbavit tu a tam nějakého faldíku, vězte, že lymfatická masáž vám nejen prospěje, ale i zkrásní tělo.

Kolik to stojí

Průměrná cena se pohybuje kolem dvou tisícovek za deset ošetření. Výhodné je chodit nejdříve dvakrát týdně a pak dvakrát měsíčně pro udržení. Tato služba je už poměrně rozšířená a není tak třeba vyhledávat specializované střediska.
Už jste přemýšlela o této proceduře?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama