Plastičtí chirurgové: vezmou si vás do parády!

26. února 2008 v 13:49 | m

Plastičtí chirurgové: vezmou si vás do parády!

Plastičtí chirurgové: vezmou si vás do parády! 24.10.2007 | Krása těla | diskuse (9)
Přemýšlíte o zkrášlení svého obličeje? Plastická chirurgie má pro vás nesčetné možnosti. Využijete také některou z nich?

Bez vrásek
Mladistvého vzhledu bez vrásek lze dosáhnout bez jediného řezu. Zázrak moderní medicíny se jmenuje BOTOX. Přípravek je kosmetickou formou produktu bakterií Clostridium botulinum - což je tak zvaný klobásový jed. Tato formulka vyléčí vaše vrásky ne čele, na krku, v okolí očí a u kořene nosu.
Vyhlazení
Vyhlazení mimických vrásek botulotoxinem spočívá v blokádě nervového zakončení, sval je denervován a nepřichází do něj nervový vzduch. Je tedy v podstatě umrtven. Tento zákrok není stálý, protože buňky se přirozeně obnovují. Celý zákrok trvá pět až deset minut. Provádí se bez umrtvení, tenkou jehlou pod kůži do příslušné oblasti.
Omezení
Botox se neaplikuje do těla těhotných či kojících matek a samozřejmě osobám alergickým na jeho složky, či těm z vás, kteří mají problém se srážlivostí krve. Omezení neprodleně po zákroku nejsou nijak zvlášť velká. Neměla byste si asi čtyři hodiny lehat. Roztok by mohl stéci do obličeje. A asi týden není vhodné chodit do solária, na kosmetiku či masáže.
V čem je háček
Účinnost látky je omezená. Po první aplikaci by měl vydržet tři měsíce. Při druhé půl roku a při třetí přibližně 9 - 12 měsíců. Působnost látky se postupně prodlužuje, ale i tak se musíte obrnit dávkou trpělivosti a hlavně tučným kontem. Na druhou stranu, spočítáte-li, kolik peněz měsíčně utratíte za kosmetické salóny, noční a denní krémy, přípravky proti vráskám a tak dále, možná se dostanete na sumu botoxu. Jeho cena se pohybuje od jednoho do deseti tisíc korun.
Využití
Botox se nevyužívá jen k redukci vrásek smíchu, vějířovitých vrásek a k uvolnění vrásek od mračení. Látka příznivě působí na uvolnění nežádoucího výrazu obličeje a při nadměrném pocení. V tomto případě je možné ji aplikovat do podpaží, na chodidla a dlaně. Chcete mít mladistvý vzhled a nevíte jak na to? Zkuste se poradit s odborníkem a najít vhodné řešení ke spokojenosti vaší i vašeho obličeje
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama