Měj osobitý vlasový styl jako tyto čtenářky

1. února 2008 v 11:58 | marky

Hledáš svůj osobitý styl? Inspiruj se odvážnými čtenářkami, které netrápí udivené pohledy ostatních... Našli svůj životní postoj a vědí, co chtějí mít na hlavě. I uvnitř!


Veronika, 17 let:

* Povolání snů: překladatelka z francouzštiny a angličtiny (začínám studovat na UK), modelka

* Nejradši poslouchám: punk, oi!, rock (The Cranberries)Obrazek

* "Do tří let mi špatně rostly vlasy. Možná proto si to teď kompenzuju. Musím spát s drdolem, protože si vlasy jinak přilehávám. Občas se mi zapletou do kalhotek a často s nimi i někoho sejmu. Když si obléknu bokovou bundu a vlasy zůstanou pod ní, vyčuhuje mi zezadu takový ocásek. To na mě pak lidé podivně koukají... Minulý rok jsem si chtěla nechat ostříhat číro, ale nakonec jsem se svých vlasů nedokázala vzdát. Myslím, že jsou originální."

* Moje vlasová péče: "Nosím vlasy buď rozpuštěné, anebo copy a culíky, ale nijak zvlášť s nimi doma nečaruji. Hlavně si užívám jejich délku. Jednou za čtvrt roku se sama nebo s pomocí maminky zbavuji unavených konečků. Předtím, než mě naposledy máma zastřihávala, měřily moje vlasy 89 cm."�

Oblíbené produkty:
* šampon a kondicionér pro dlouhé vlasy s perlovým proteinem - uhladí je a nádherně navoní
* regenerační a výživná péče pro dlouhé vlasy

Anna, 16 let:

* Povolání snů: módní návrhářství, které studuji

* Nejradši poslouchám: rock, ska, jungle, starý dobrý punk (Sex Pistols) a punk-rock kapelu svého přítele Chuť Nechutě

* "Dready jsem si dělala sama, jsou celé přírodní a nosím je už 5 let. Zprvu byly červené, teď je barvím na blond. Jsou pohodlné Obrazeka praktické, v zimě hřejí, mám je místo polštáře. Už nejde tolik o image, ale spíš o zvyk. Patří ke mně. Jsou to moje duchovní antény. Jedinou nevýhodou je, že se nemůžu potápět - šla bych ke dnu. Někteří lidé si myslí, že v dreadech mohou přebývat různá zvířátka, ale pokud o vlasy člověk řádně pečuje, nemají breberky z čeho žít."�

* Moje vlasová péče: "Jednou za 3 - 4 měsíce dready doplétám. Koupu je ve vodě se solí (má antibakteriální účinky) a pravidelně je odbarvuji. Dvakrát do roka si nechám ošetřit kořínky v salónu, kde mají speciální přípravky pro tuto péči."̕

Oblíbené produkty:
* heřmánkový, březový, kopřivový šampon ("Šampon se z dreadů hůř vymývá, proto zásadně používám přírodní, který se líp vstřebá.")
* šampon proti lupům
* dětský olejíček na vysušenou pokožku�

Lucie, 17 let:

* Povolání snů: chtěla bych pracovat se zvířaty

* Nejradši poslouchám: reggae, jungle, ska, techno Obrazeka jiné "vymašťováky"

* "Jsem přírodní blondýna, dready mám uměle naplétané kanekalonem. Jsou hodně tenké, takže si lidé občas myslí, že mám copánky. Nosím je rok a měnit zatím nechci. Cítím se v nich skvěle, protože se liším od ostatních. Jsou součástí mého životního stylu, patří i k hudbě, kterou poslouchám. Toužila jsem po dreadech už dávno, ale mamka mě přemluvila, ať jdu do salónu, kde mi je udělají pořádně. Půl roku jsem makala, abych si na ně našetřila, a v kadeřnictví pak proseděla 16 hodin, než mi účes vytvořili."

* Moje vlasová péče: "Jelikož dready nosím proto, abych se o své vlasy nemusela příliš starat, myju si hlavu jednou za týden obyčejným šamponem a nic jiného s nimi nedělám."�

Oblíbené produkty:
* běžný šampon
* čelenka do vlasů a gumičky

Sára, 20 let:

* Povolání snů: mít vlastní kosmeticko-masérský salón

* Nejradši poslouchám: klasika (Smetana, MObrazekozart), hardcore, elektronika (Nine Inch Nails, Portishead, No Doubt, Skunk Anansie)

* "Nechci záměrně provokovat, spíš toužím po neustálých změnách. Provokace záleží jen na míře vkusu. Starší generace na mě reaguje spíš negativně. Prostě vynikám. Mně to ale přijde normální, vypadat takhle."

* Moje vlasová péče: "Aby barva byla stále intenzivní, je třeba chodit do salónu tak jednou za měsíc nebo dva - je to dost finančně náročné. Nejdřív je třeba vlasy odbarvit, což je dost naruší. Finální barva je ale na přírodní bázi, takže ta už vlasy neničí."

Oblíbené produkty:
* pěna pro objem vlasů
* šampon na udržení barvy
* UV ochrana
* kondicionér, regenerační maska
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byli jste tu?

ANO 47% (167)
JO 18.9% (67)
ANO 16.6% (59)
JO 17.5% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama